Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Nekem miért nem köszönnek az...

Nekem miért nem köszönnek az ismerőseim, ha pl. buszon, vagy iskolában összetalálkozok velük?

Figyelt kérdés

A kamaszokra gondolok most, a kamasz ismerőseimre, a legtöbb nem akar nekem köszönni. Van olyan is aki velem egy településről jár a mostani iskolámban, buszon próbáltam is vele már beszélgetni meg ilyenek, de figyelembe se vesz, amikor találkozik velem még sose köszönt.

Annyira természetes dolog hogy két ismerős összetalálkozik akkor köszön egymásnak, és még csak azt se mondhatom hogy nem tudnak köszönni mert tudnak, csak valamiért nekem nem hajlandóak. Miért lehet ez? Mert eléggé rosszul esik.


2013. febr. 16. 10:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem kedvelnek.
2013. febr. 16. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Akivel egy településen laksz az a településen kösżön?
2013. febr. 16. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Sehol se köszön
2013. febr. 16. 11:16
 4/4 anonim ***** válasza:
Akkor idióta gyökerek.Te se köszönj nekik.Nem érdemlik meg,ilyen bunkók.
2013. febr. 16. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!