Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Miért rinyál mindenki ha...

Miért rinyál mindenki ha lepontozzák?

Figyelt kérdés

Minden kérdésben folyton csak sírnak "ajjjajajajajajjj, lepontoztak, haljon meg mindenki, szemetek" és hasonlók...Mire jó ez? Miért nem fér bele egyesek kicsi fejébe, hogy pár nap múlva akárki ugyanúgy fel is pontozhatja, és 20%-ról ugrik 80%-ra. Utána meg megint levihetik 20% alá! Na és? Akkor mi történik? Nem tudtok este elaludni vagy mi? Lebénul a fél karotok? Ekkora trauma ez? :D....De komolyan érdekel. Főleg aztán az ilyen emberek olyan szöveggel jönnek h "azér pontoztok le mer nem azt mondom amit hallani akartok, ez nem objektív"! Már hogyne lenne objektív? Pont akkor nem lenne objektív ha mindenki megszabhatná h "na te nem pontozhatsz le mer leszivom az arcod".....Ez enyhén szólva antagonizmus.

Csak érdekel ki mit gondol róla?


2009. szept. 7. 22:52
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
89%

hat engem nem erdekel, hogy ki mit csinal...

a lepontozas neha egy szakmabeli kerdesnel esik rosszul, amikor szakmai szemmel, objektivan leirom ami van, es lepontoznak, eltunik a valaszom es hiaba farasztottam magam...

maskulonben mar ez sem kezdett zavarni, szoval lehet lepontozni, hajra:D

2009. szept. 7. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
85%
Most lepontoználak,mert ha beírtad volna a keresőbe a LEPONTOZÁS szót akkor észrevetted volna,hogy már ki van vesézve a téma rendesen.Miért nem fér egyesek kicsi fejébe,hogy kell használni a keresőt kérdés kiírása előtt!És mintha a szabályzatban is benne lenne,hogy a kérdés kiírása előtt nem árt használni a keresőt,hátha már megkérdezték!
2009. szept. 7. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:
pontozzatok le
2009. szept. 7. 23:42
 4/28 A kérdező kommentje:
énis lepontozok mindenkit
2009. szept. 7. 23:43
 5/28 A kérdező kommentje:
remélem mindenki sírni fog most
2009. szept. 7. 23:43
 6/28 anonim ***** válasza:
80%
én sokat válaszoltam a politika rovatba, meg is látszik a %-omon. amúgy én mindig a nemhasznos válaszokat nézem meg először, 90%ban ott az igazság, vagy legalábbis a kontraszt.
2009. szept. 8. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
90%

Nem a százalék miatt, az nem érdekel.

De az dühítő tud lenni, hogy tudod a választ egy eldöntendő ténykérdésre,beírod, hogy segíts, és van aki ezt mégis minuszozza.

2009. szept. 8. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
92%
mert sok bunkó örömét leli benne :D csak azért csinálják mert látszik hogy mennyi embert érdekel...ha egy szó se esne róla abba is hagynák- ez olyan mint sok fórumon a hülye nemkivánatos szivódó hozzászólások - legjobb tudomást se venni róla, igy azok a majmok is észreveszik, hogy hopi ez am senkit nem érdekel hogy itt verem a nyálam . szval...szard le :D
2009. szept. 8. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
87%

"Miért rinyál mindenki ha lepontozzák?"


Te miért rinyálsz érte? Ha mindenki, akkor te is beletartozol.

2009. szept. 8. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim válasza:
94%
Hát figyelj, engem sem érdekel annyira hány pontom van. De amikor pl. szerelem, szex-nél megkérdi egy 12 éves hogy teherbe eshet e ettől vagy attól, fogalma sincs, a többi 12 éves válaszol hogy nem, én 27 évesen szerintem jobban tudom, leírom hogy igen és mire vigyázzon az szerintem igazán hasznos, és a taknyos pulyák lepontoznak!, akkor az rontja az oldal minőségét.
2009. szept. 8. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!