Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Miért ideges mindenki, ha...

Miért ideges mindenki, ha lepontozzák?

Figyelt kérdés
csomó válasznál ott van, hogy grat a lepontozónak. meg ilyenek. engem pl kicsit se zavar, meg se nézem, hogy lepontoztak-e vagy sem. ez mitől ilyen fontos? tudom van a toplista, de mindenki annak az élére akar kerülni? én nem azért adok válaszokat, hogy azon minél előrébb kerüljek. de mindenki más igen?
2009. jún. 7. 08:25
 1/5 anonim válasza:
100%

Nem mindenki, mert én például lesz---om.:)


Feltehetően azért bosszankodnak egyesek, mert ugye mindenki a hozzászólását konstruktívnak igazságosnak és lényegesnek tartja, hisz azért írja, aztán szembesülnie kell, hogy ezt mások nem úgy gondolják.


Amúgy pitiánerség lepontozni, üzenem a bosszankodóknak, hogy mindegy mit hova írnak valaki úgyis lepontozza, tehát ha ezért bosszankodnak jobb, ha sehova semmit nem írnak abból nem lehet baj :)

2009. jún. 7. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
88%
engem csak akkor idegesit, ha a szivvel-lelekkel-rengeteg tanulassal vegzett szakmamba vago kerdesre pontosan tudom, hogy helyenvalo valaszt irtam, aztan jön valaki, aki maga altal felavatott, soha szakvizsgat nem tett orvos, es megirja a tutit, hogy en mekkora hülyeseget irtam, de ö majd tudja, es olyan orbitalis nagy baromsagot ir, hogy sirni lenne kedvem. Ha valaki azert pontoz le, mert mas a velemenye, azt konkretan sz..om le, csak kicsinyessegnek tartom, de nem üt sziven :)
2009. jún. 7. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
90%
Magamban csak "leszázalékosdinak" hívom...egyáltalán nem érdekel, mivel az emberek főként a véleményüket írják meg, melyet igyekszem minden esetben respektálni, ha már nagyon nem értek egyet, inkább ellenérveket írok. Ebből kifolyólag még sohasem "pontoztam", szerintem csak szakmázós kérdésekben van értelme...
2009. jún. 7. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Iagzából engem az idegesít nagyon, hogy az emberek nem hasznos-nem hasznos alapján értékelnek, hanem egyetértek-nem értek egyet. Mert egy "Szerinted"-del kezdődő kérdésre a választ hogy lehet lepontozni? Vagy pl.: Milyen motorotok van? Ott miért nem hasznos, ha vki azt írja mondjuk, hogy simsonja? Vagy azthogy nincs? Hmm?

Remélem segítettem! :))

2009. jún. 7. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
30%
Engem azért szoktak nagyon lepontozni ha kijelentem, hogy nem értek egyet a b*uzik propagálásával. Ekkor olyan érzésem van, hogy ezt az oldalt 99 százalékban meleg tinédzserek látogatják!
2009. jún. 7. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!