Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ez miért van? Bárki bármit ír...

Ez miért van? Bárki bármit ír lepontozzák. Mindig. Nem értem. Olyan ez, mintha mindenki sz.r anya lenne.

Figyelt kérdés

bocsánat, de én nem érzem magam annak, és tök hasznos volt ez az oldal, de egyre inkább azon gondolkodom, h be sem lépek, mert csak felidegesítem magam...

ha vkinek tudtam segíteni, annak nagyon örülök, és köszi mindenkinek, aki nekem segített, de asszem én itt befejeztem...


2009. febr. 12. 09:47
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%

szia!


ne foglalkozz velük! akik lepontoznak bizonyára sokkal okosabbak mindenkinél, egyáltalán nem is értem, hogy mire jó ez a pontozgatás.

én sem foglalkozom vele, pedig volt, olyan hogy személyes tapasztalatomat írtam le valakinek aztán lepontoztak:)

2009. febr. 12. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
94%
Igazad van. Én is sokszor éreztem már így. Írtam valamit tök jóindulatúan, és kaptam a lehurrogást, hogy úúúr isteeeeen, milyen őskori gondolkodásom van, így csak a nagymamák nevelnek (teszem hozzá, 21 éves vagyok). Pusztán azért, mert le mertem valamit írni, ami nálunk jól bevállt. Ha valaki máshogy gondolja, írja oda, hogy szerinte mit hogy kell, de ettől még ne higgye azt senki, hogy csak az ő válasza a jó. Nincs két egyforma gyerek és nincs két egyforma szülő sem, nem lehet egyértelműen kijelenteni, hogy kinek a módszere jó. És aki segítő szándékkal ír, annak bizony hasznos a válasza.
2009. febr. 12. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:

persze, negem sem maga a pontozás ténye irritál, hanem az, h ezek szerint én mindent szarul csinálok???

imádom a fiamat, egész nap vele vagyok, soha, senkinek nem adom oda. lepontoznak, mert cumizik, mert 1 szobában alszunk (8 hós), mert én nem passzolom le, mert nem adom bölcsibe és nem tömöm kiflicsücsökkel pl.

2009. febr. 12. 09:53
 4/23 anonim ***** válasza:
93%

én azt sem tudom hogy lehet megnézni ha lepontoznak....

meg nem is érdekel!azért vok itt hogy mindent megtudjak,és sok hasznos dolgot találtam már!az okostojásokkal meg ne foglalkozz!

2009. febr. 12. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
93%

A fórum azért van, hogy egymásnak SEGÍTSÜNK.

Aki ezt nem így érti, kár idelátogatnia. Az rendben van, hogy sokszor negatív, kioktató válasz érkezik, de ezzel sincs semmi baj, ha segítő szándékkal adják.

Csak jóindulattal lehet élni az életet. Aki nem így érez, az neki gáz!

2009. febr. 12. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem ezzel foglalkozni nem kell. Én is felbosszantottam magam, mikor láttam, hogy annál a kérdésnél le lettem pontozva pl. hogy nem tudtam szedni a Gravidát terhesen... Istenem, ez a saját tapasztalatom, valakinek nem tetszett. Ha örömet szerez neki, hogy lepontozza, tegye:D Én szeretem elolvasni, másoknál mi és hogyan vált be.
2009. febr. 12. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
sokszor szinte közvélemény - kutatás szerű a kérdés, aztán aki nem úgy válaszol, ahogy 1eseknek tetszik, az megkapja a magáét. pedig én azt gondolom, h téyleg segíteni kellene egymásnak mint régebben. egyesek stílusa meg szinte felháborító... szóval tök fura. a múltkor még az is kapott ,akinek tetszett pl. a sanyi név:))) szóval ez már több a soknál.
2009. febr. 12. 10:01
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Speciel én sem tudom, hogy hol látni, ha lepontoznak ;)

De nem is foglalkozom vele, mert aki nem kíváncsi a véleményemre, az ne olvassa! :)

És nyugi, jó anya vagy, ha mosolygós a babád és kiegyensúlyozott, akkor mondhat bárki bármit! :)

Nekem 15 hós a fiam, volt már, hogy "lepasszoltuk", de imádja a nagyikat, alig várja, hogy ott játszhasson, tehát nem érzem magam ezért bűnösnek! 24 éves vagyok, néha elmegyünk moziba vagy vacsizni a szerelmemmel, ez szerintem mindenkinek kell. Ez az én véleményem, és a fiam nagyon fejlett a korához képest, tehát kárt, azt biztosan nem okozunk neki ezzel.

Csak a saját ösztöneidre hallgass, senki másra! :)

2009. febr. 12. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Mikor regisztráltam ide, akkor engem is meglepett ez, de már hetek óta rá sem néztem a pontjaimra. Nem érdekel, nem azért kérdezek és válaszolok. Ha tudok, segítek, ha nem tudok, akkor hülyeséget nem írok. Én már sok hasznos választ kaptam, de bevallom, nem mindig jut eszembe, hogy a válaszokat pontozzam.
2009. febr. 12. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
persze, nem a pontozás a lényeg... az engem sem érdekel, h ki hány %ot ad esetenként. csak fura, h segíteni akarsz és van, aki tényleg tök hasznos választ ad és mégis kap... vagy így, vagy úgy. én azt gondolom, h páran biztos már lógva hagyták ezt az oldalt, én sem fogom látogatni most 1 ideig azt gondolom, és ezt nem tartom fairnek.
2009. febr. 12. 10:10
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!