Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Nagyon ciki egyedül színházba...

Nagyon ciki egyedül színházba menni?

Figyelt kérdés
19/l vagyok, régen az osztályommal voltam egyszer-kétszer színházban, azóta is szeretnék menni, de nincs a környezetemben olyan ember, akivel tudnék. Szerintetek ciki lenne egyedül menni?
2012. jan. 1. 01:01
 1/8 anonim ***** válasza:
72%
ha nagy színházba mész,pl Madách,OPerett,Víg-oda nem ciki egyedül menni
2012. jan. 1. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Valóban nincs, vagy még meg sem kérdezted senkitől?

Nekem vannak olyan ismerőseim, akik ha ilyesmivel elébük állnék ezer örömmel csatlakoznának eme újdonsült hóbortomhoz.

2012. jan. 1. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
82%

Én már mentem egyedül, de megmondom őszintén, nem volt olyan jó... A mozi OK, de a színház... más. A mozi egyhuzamban van, beülsz, megnézed, kész. A színházban van szünet, ha akkor nincs kihez szólni, csak állsz egyik lábadról a másikra, míg mások társasági életet élnek... kicsit feszengős helyzet...


Nem lebeszélni akarlak, csak elmeséltem a tapasztalatomat. De azért be lehet vállalni, főleg, ha felkészülsz a helyzetre. És ha jó adarab, az feldtet mindent! :) Hajrá!

2012. jan. 1. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 bánomisén ***** válasza:
83%
Én is mentem már egyedül színházba, nagyba kis, kamaraszínházba is, nekem semmi gondot nem jelentett. Végülis a darab közben így sem, úgy sem beszélget az ember, teljesen mindegy, hogy ismerős vagy idegen ül melletted.
2012. jan. 1. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
miért mész/mennél színházba? megnézni amit előadnak vagy a többi néző örömére? ha az előbbi akkor menj el nyugodtan
2012. jan. 1. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi, meggyőztetek. :)
2012. jan. 1. 12:15
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Már én is töprengtem ezen, és még mindig nem jutottam el oda, pedig nagyon szeretnék... Színházba inkább párok járnak. Nem ciki ha egyedül mész, csak párosban sokkal élvezetesebb a darab :) 23/F
2012. jan. 2. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én egy éve győzködöm magam, hogy elmenjek egyedül, de még nem tudtam magam rávenni. Barátaim egyáltalán nincsenek, amik voltak azok mind kimentek külföldre, a családomat pedig abszolút nem érdekli semmi ilyesmi, párom meg nincs.

Múzeumba, kiállításra, meg ilyen helyekre elmegyek egyedül, de általában ezekre is hétköznap megyek, és teljesen egyedül vagyok ezeken a helyeken is/nyilván nem Pestre szoktam járni, mert ott szerintem sose lennék csak én egyedül a múzeumban/. Sőt egyedül szoktam utazni is, idén szeretnék külföldre is egyedül menni, attól nem félek, de a színház, nem is tudom. Kiskoromban voltam utoljára színházban, és már szinte nem is emlékszem, hogy az milyen, pedig érdekelne.

Mindegy, idén talán elmegyek egyedül, remélem sikerül rávenni magam.

2023. máj. 13. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!