Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Holnap sok bélgáz tör majd...

Holnap sok bélgáz tör majd elő. Ti mennétek suliba?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Ma 2 főttojást is megettem spenóttal, meg borsópörköltet is ettem most este. Holnap reggeltől estig óráim lesznek. Elég sokan vagyunk az előadókban.


Be merjek menni úgy hogy nyilván sokat és büdöseket kell majd eregetnem? Ti bemennétek suliba?


Kort és nemet is írjatok. Köszönöm!



2013. febr. 21. 00:31
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi erővel hagyd a sulit a fenébe, hisz mindig eszel valamit.
2013. febr. 21. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

1. Ha tudod, hogy mik a hatásai, legközelebb hosszú egyetemi nap előtti nap ne egyél sok fingatós kaját :).

2. Én a helyedben bemennék, mert a tanulás fontos, és megpróbálnám visszatartani (sztem, hacsak az embernek nincsenek kifejezett emésztési problémái, akkor vissza tudja ált. tartani, és nem, nem lesz tőle semmiféle szervi baja).

3. Ülj olyan helyre, ahol annyira sokan nem ülnek, már ha lehetséges.

2013. febr. 22. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha neked eszedbe jut fingani bárhol bármikor elereszted? Menj ki a mosdóba vagy egyszerűen tartsd vissza.
2013. febr. 24. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!