Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Mennyire szoktatok elhanyagoln...

Mennyire szoktatok elhanyagolni magatokat ha tudjatok hogy nem kell sehova mennetek 2-3 napig?

Figyelt kérdés
Meg boltba se. Pl nem zuhanyoztok, nem fesulkodtok 2 napig, ilyenek.
2010. nov. 20. 21:48
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
81%
egyáltalán nem hagyom el magam olyankor sem.. ezek alap dolgok nálam, még ha otthon is vagyok
2010. nov. 20. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát, nem vagyok rá büszke, de én bizony olyankor nem szoktam zuhanyozni minden nap, csak minden másnap. Hajat mosni, fésülködni, eszembe se jut, és fel se öltözök csak pizsamában mászkálok egész nap. Szeretem az ilyen napokat! Egyébként, azt vettem észre, hogy utána amikor megmosakszom, a bőröm és hajam szebb, mint ha gyakran mosom. Talán nem is kell annyi tusfürdő meg sampon a bőrnek mint gondoljuk...
2010. nov. 20. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Hát, ha nagyon nincs kedvem, akkor kimaradhat a fürdés, de ahhoz szokott lenni kedvem amúgy is. XD

A fésülködés + hajbeállítás az amit hanyagolok ilyenkor. Mert amúgy habot vagy zselét kenek rá reggelente.

Fogmosás esetleg kimaradhat, de 2 nap után általában már zavaró ha lepedékes, ezért a 3. napon valószínűleg már megmosnám.

Dezodor még, ami kedvtől függően kihagyható, de mivel szeretem az illatát, szoktam használni.

Ruhákkal (ami nem fehérnemű) viszont sokkal lazábban bánok, nem baj ha már érződik rajta hogy viselt.

2010. nov. 20. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Hát, pénteken mikor hazaérek a suliból onnantól csak a lakásé vagyok. Nem fürdök csak vasárnap.

De ebből nem csinálok rendszert max 1hónapban 3x kerül sor erre.

Hajat is csütörtökön mosok, pénteket kibírja még utána vasárnap legközelebb.

18/F

2010. nov. 20. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ilyen nem nagyon van :-( Ha mégis, akkor van, hogy egyik nap nem fürdök, csak megmosom az arcom, fogam, hónaljam és az intim testtájakat. Izzadásgátlót vagy legalább hintőport ilyenkor is használok, zavarna a testszagom. Viszont fésülködni, hajat mosni nem szoktam. Tiszte fehérnemű reggel-este MINDIG? felsőruházat viszont simán lehet 3 napig ugyanaz, ha csak itthonra kell.
2010. nov. 20. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
22:49-es vagyok... nem kérdőjelet akartam, hanem kijelentettem, hogy mindig veszek fel tiszta fehérneműt, ilyenkor is, reggel és este. Csak a tisztánlátás kedvéért :-)
2010. nov. 20. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Attól függ. Ha beteg vagyok, akkor kicsit jobban (pl. akkor nem biztos, hogy fésülködöm meg beparfümözöm magam, és az arcomra sem teszek semmilyen krémet, és nagyon kényelmes, nem feltétlen jól kinéző cuccokban vagyok itthon)... de fürdeni/zuhanyozni mindig szoktam minden nap, fogat mosni is, dezodort is felteszek.


21/l

2010. nov. 21. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Én meg pont amikor beteg vagyok, akkor jobban odafigyelek az ilyesmire. :D Eleve ha beteg vagyok az már rossz, akkor nem szeretek mellette még büdös, kócos is lenni, de amikor nincs semmi, akkor hát én se mindig fürdök, a fogmosást is kihagyom, fésülködni se szoktam, az a maximum, hogy a hálóingem alá felveszek egy melegítőt, hogy ne fázzak, vagy egyszerűen csak magam köré csavarok egy plédet..
2010. nov. 21. 17:40
 9/15 anonim ***** válasza:

Semennyire sem m én úgy gondolom mindig parti képesnek kell lenni.

Ne másoknak légy igényes hanem magadnak.

2010. nov. 22. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
A hajammal nem szórakozok, felkötöm egy copfba miután megfésülöm, ruhának is csak póló-macinaci, de azért fürödni szoktam, deót viszont nem mindig használok.
2010. nov. 22. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!