Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » A fiatal fiúk miért szoktak...

A fiatal fiúk miért szoktak cigizés/várakozás közben köpködni?

Figyelt kérdés
van aki csak 1-1t, van aki végig, kb. fél percenként. nem értem, menő dolog ez vagy miért?

2013. febr. 21. 01:56
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

"szóval akkor benne van ebben ez a "menő" dolog is?"


Nem. Kétlem, hogy ettől akárki is menőnek érezné magát.

2013. febr. 24. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:
55%
igaz, hogy rengeteg nyál termelődik, de az is benne van a dologban, hogy az a dohányfütös nyál olyan ízű, amit az ember inkább nem nyel le... lehet benne menőség is, be nem ez az elsődleges ok...
2013. febr. 24. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Az iskolánk tornaterme mellett van egy rész (hátra lehet menni a focipályára), erre nem nagyon járnak a tanárok, és minden szünetben sokan összegyűlnek, és cigiznek, cserélgetnek egymással meg ilyenek.

Utána meg olyan szép gusztusos, hogy amikor véletlenül arra járok, és belépek a csula-zónába, a talpamról nyúlik le a sok sz@r, akkor még az étvágyam is elmegy.

Ez egyébként a cigányok szokása, hogy ahogy mennek az úton, 10 méterenként köpködnek. Szerencsére legtöbbször a földre, de azért megy a magyarokra is belőle.

2013. febr. 28. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Mert azt hiszik,ettöl lesznek felnöttesek...////
2013. márc. 13. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Mert büdös parasztok.

Ez jellemzően egyébként a putris cigányok szokása, hogy menet közben krákog egyet oszt odacsul a járdára, aztán úgy néz ki a járda mintha eső mosta volna.

Undorító tahó véglény szokás.

2013. aug. 20. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Úgy néz ki, én vagyok az egyetlen itt, akinek nem 'termelődik sok nyál' a szájában dohányzás közben. Bár én lány vagyok és tényleg nagyon irritáló, főleg, ha mellettem köpködnek az ismerősök (és az ismeretlenek). Legszívesebben az orrukat beledugnám a 'köpetükbe'
2013. aug. 23. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!