Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Munkahelyi nőnap dilemma....

Munkahelyi nőnap dilemma. Hogy oldanátok meg?

Figyelt kérdés

Az osztályon ketten vagyunk férfiak, a főnök és én. Van 12 nő. A főnököm nem akar invesztálni az ajándékokba, azt mondta, írjak a kettőnk nevében egy kör-emailt valami vicces képpel együtt. Az idén céges ajándék sem lesz, amit átadhatnánk.

Én vennék akár egyedül is valami apróságot, 12-vel beszorozva még kibírnám, de ezzel a főnökömet sérteném meg.

Egyébként a főnököm láthatóan takarékosan él, családos, amennyire tudom, a felesége éppen munkanélküli.

Előre is köszönöm az ötleteket.



2013. márc. 2. 23:14
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

És ha nem virág lenne hanem pl. egy dobozos teasüti, amit kitesztek és meghívtok minden nőt?


Én mondjuk nem sértődnék meg egy kedves emailen, nekem nem kell a virág, de tuti lesz olyan aki igen..

2013. márc. 2. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
12 nő= pont 1 tepsi muffin.A főnököd,és a te nevedben.
2013. márc. 3. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Azt hiszem, nem voltam érthető.

Én állnám az 1-200 Ft szorozva 12-vel összeget, csak attól félek, hogy a főnököm megsértődne. Szóval valahogy elő kéne vezetnem.

Első körben talán az e-mail helyett lehetne saját nyomtatású üdvözlőlap, és azt valahogy meg kellene toldani.

2013. márc. 6. 22:47
 4/4 anonim ***** válasza:
pont azért vigyél nekik sütit,hogy ne legyen sértődés,hogy te mekkora bazi nagy ajándékokat viszel.Egy tálca muffintól meg a kártyáktól nem fog megsértődni (max. egy szál virág)
2013. márc. 7. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!