Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Ki nyújt előbb kezet? Ki...

Ki nyújt előbb kezet? Ki köszön előre? ILLEM

Figyelt kérdés

Férfiaknál ki nyújt előbb kezet és ki köszön előre ?

Bemutatkozásnál aki kezdte a bemutatkozást az nyújt kezet ?

Tudom hogy ezt már más is kérdezte de mindig más válaszok voltak, szóval örülnék ha nem linkelnétek be őket... Köszönöm !



2013. márc. 9. 16:35
 1/5 anonim ***** válasza:
72%
férfiaknál úgy tudom, a magasabb rangú, idősebb, haveroknál tök mindegy
2013. márc. 9. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igazából az idősebbnek kellene először kezet nyújtania és bemutatkozni. De manapság már nem ez a megszokott. Haverok közt meg szerintem úgy ahogy jön a dolog.
2013. márc. 9. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nemek közt a nő nyújt, azonos nemnél az idősebb.
2013. márc. 9. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Magsabb rangú, vaggy ha egyenrangúk, akkor az idősebb.
2013. márc. 23. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Előre a férfi köszön a nőnek. Legalább is így kell(ene). Ennek ellenér a délszláv származású szomszédom képtelen előre köszönni a feleségemnek. Egy idő után elkönyveltük, hogy ez sajnos már csak ilyen tahó, és többé nem vettünk róla tudomást. Utána el kezdett más szomszédoknak panaszkodni, hogy mennyire levegőnek nézzük...
2016. ápr. 23. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!