Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy más országo...

Miért van az, hogy más országokban ( mint pl a skandináv országok, Németo, Spanyolo) sokkal nagyobb hagyománya van a sportnak, és sokkal több ember sportol, mint nálunk Magyarországon?

Figyelt kérdés
2009. aug. 24. 15:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
67%
mert nálunk nincs annyi pénz a sportra
2009. aug. 24. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek az előző válaszolóval de én még hozzátenném, hogy talán annyi időnk sincs hisz pl a skandináv országokban nem dolgoznak annyian 12 órákat mint itt :S Persze biztos vannak ott is olyanok de ott talán több a szabadidejük az embereknek :)
2009. aug. 24. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
az első válaszolóval nem értek egyet. itt nem a profi sportra gondolok, oda tényleg kell a pénz. de ahhoz, hogy mondjuk heti 3x elmenjen az ember futni, nem kell semmi, csak kedv(no meg egy cipő). meg aztán hányan tespednek a tévé vagy a számítógép előtt ülve, ahelyett hogy mozognának egy kicsit...
2009. aug. 24. 17:49
 4/13 anonim ***** válasza:

A profi sport Magyarországon az "elit" kiváltsága.Máskülönben se pénzed,se időd nincs sportolni,pláne komolyabb szinten.

Ennyi.

2009. aug. 24. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Előbb írtam h nem a profizmusra gondoltam!

Szerintem mi, magyarok el vagyunk tunyulva. Csak akarni kell, és akkor meg lehet oldani, h akár napi fél órát mozogj valamiylen formában...

2009. aug. 24. 22:09
 6/13 A kérdező kommentje:
PL munkába lehet bringával menni. Én is úgy megyek suliba, ezzel havi 4ezret spórolva (nuku bérlet).
2009. aug. 24. 22:10
 7/13 anonim ***** válasza:
szánalmas a magyar és igen kimondom,mikor én szoktam menni futni mindig csak kinevetnek,meg megmosolyognak (Rajtam minden ok)
2009. aug. 31. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló, egyetértek. Én is nagyon sokszor járok futni, és a legtöbb embernek majd kiesik a szeme, úgy bámul. Csodálkoznak, hogy mégis mit csinálok. És külföldön ez épp ellenkezőleg van.
2009. aug. 31. 22:01
 9/13 anonim válasza:
a legzsírabb dolog mikor a svéd,norvég,finn kölök sífutóléccel a lábán megy iskolába
2009. szept. 1. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:

Ha meglátok az úton egy bringást vagy hogy valaki fut, kiröhögöm mert ez ilyen ország ahol mindenki a kényelemre törekszik. punnyadás van mindenhol.

például mi ahol lakunk az utca végén van egy fagyizó oda akartunk menni fagyizni és az 5éves keresztlányom könyörgött azért h kocsival menjünk! pedig annyit szaladgál hogy kibírná! szóval a mai világ már el van nagyon kényelmesedve!!!

2010. júl. 4. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!