Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Normális, ha semmi kedvem...

Normális, ha semmi kedvem elmenni a szülinapjára?

Figyelt kérdés

Egy osztálytársamnak jövőhét végén lesz a szülinapja. Vele jövök ki a legjobban az elmúlt években. Minden szüli-és névnapomon ott van, segítjük egymás. Nagyon jóban vagyunk, de semmi kedvem elmenni. Úgy szoktak bulizni, hogy 22:00-23:00-tól hajnalokig buliznak, és nem keveset isznak. Általában én vagyok mindig az, aki először lelép. Tavaly is mondta, hogy tudja, hogy nem éreztem magam jól, de köszöni, hogy elmentem. Nincs arról szó, hogy nem éreztem jól magam, de egy alpári helyen tartotta a szülinapját...


Másik az, hogy nagyon le vagyok égve, alig van, sőt, nincs pénzem.


Mit tegyek?

19l



2013. márc. 16. 16:24
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem illene mindenképpen elmenned.
2013. márc. 17. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Mond el neki hogy most nem igazán engedheted meg magadnak a bulizást de azért elmész és egy darabig maradsz.
2013. márc. 27. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!