Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Mennyire bunkóság találkozót...

Mennyire bunkóság találkozót megbeszélni valakivel, aztán nem elmenni anélkül hogy lemondanád?

Figyelt kérdés
2012. jan. 29. 21:22
1 2 3
 1/21 Darkkingdom ***** válasza:
71%
NAGYON!
2012. jan. 29. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha velem csinálnád meg, többé nem beszélgetnénk!
2012. jan. 29. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
78%
Gondold meg: ott várna rád, még nagyobb bunkóság, ha messzire kell mennie miattad.
2012. jan. 29. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
88%
Ritka tahó dolog, soha többé nem beszélnék az illetővel, ha összfutnánk biztos megkapná tőlem a magáét. Mellé ha ebben a hidegben kell várakozni...
2012. jan. 29. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Jó, nem azért kérdezem mert ilyet tervezek / tettem volna, nyugi. (: Csak eszembe jutott, mit szólnának hozzá az emberek.
2012. jan. 29. 21:44
 6/21 anonim ***** válasza:

Épületes bunkóság.

Amúgy a régi időkben, amikor még nem létezett mobiltelefon, és sokaknak otthon sem volt, bizony sokszor előfordult az ilyesmi.

Még emlékszem rá, milyen rossz volt, mikor 10-12 évesen megbeszéltem egy programot egy barátnőmmel, aztán szobrozhattam, míg rá nem jöttem, hogy valószínű már nem fog jönni.

2012. jan. 29. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon nagy bunkóság! :) Csak gondolj bele, te hogyan éreznéd magadat, ha már pár napja egy találkára várnál, aztán szó nélkül várhatsz is tovább, mivel az illető nem jön el. A mai világban, nevezzük mobiltelefon és internet világának, szerintem már a minimum, egy üzenet, vagy egy telefon, hogy "bocsi, ma nem tudok menni", akár haverról van szó, akár a páromról, akár különóráról, bármiről. Nem illik szó nélkül nem elmenni, mert az vagy sértő, vagy bizonyos helyzetekben "elsumákolás" szagú (pl. különóra).


Szerintem viszont az is kifejezetten idegesítő, ha valakivel megbeszélek egy időpontot, ő ezelőtt 10 perccel szól, hogy mégsem jó, áttesszük másnapra, akkor megint ugyanez, és ezt játsszuk egy hétig. A múltkor ez sajnos velem is előfordult, de már a képemről lesült a bőr, hogy megint le kell mondanom.

2012. jan. 29. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Elég nagy KÖCSÖGSÉG más idejét rabolni f@szságokkal.
2012. jan. 30. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

Sajnos előfordul, hogy valami közbejön, de akkor ott a telefon vagy e-mail. Ha még arra sem méltatsz vkit, hogy szólj, az nagy bunkóságra vall.


Hozzá kell tenni, előfordult már velem is, hogy vki teljesen elfelejtette a találkozónkat, és később szégyenkezve kért elnézést, hogy ne haragudjak, de totál kiment a fejéből, sok dolga volt, stb. Ilyenkor még megérthető a dolog sztem, persze, csak ha nem fordul elő rendszeresen.

2012. jan. 31. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Nem bunkóság, inkább tiszteletlenség.


Ökörköri

2012. jan. 31. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!