Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » A ti férjetek, párotok mos...

A ti férjetek, párotok mos kezet pisilés után?

Figyelt kérdés
2013. márc. 22. 06:43
 1/10 anonim válasza:
76%
Igen,meg ha hazaérkezik akkor is a kézmosás az első,étkezés előtt is megy,de az egész család,szerintem ez alap.
2013. márc. 22. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
54%

Igen, mos. Sajnos az apám nem.

Pl: Vasárnapi ebéd. Feláll az asztaltól, elmegy pisilni, majd simán visszaülne, ha nem szólnék rá. Irritál az ilyen...

2013. márc. 22. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Ciki, de van, hogy elmaradna neki, ha rászólok, akkor persze megy itthon, a munkába úgy sejtem nem, rendszeresen elmaradhat....Apósom ilyen, gondolom ezt szokta meg otthon anno...
2013. márc. 22. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:

Igen, mindig. Mi minden után kezet mosunk.

De van a családba olyan, aki nem. És ott az egész család nem. Apa, anya, gyerekek.

Az én férjem van, hogy nem csak a kezét mossa meg, hanem beáll a tusolóba és a "cuccost" és környékét is, "nagy dolog" után pedig mindig.

2013. márc. 22. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

igen, és a fiúkat is erre tanítom, hogy mossanak kezet, és amikor hazajövünk valahonnan, akkor is.

Apám viszont nem mos kezet, de őt nem akarom megnevelni, talán azért is ilyen, mert pottyantóson és vezetékes víz nélkül nőtt fel, szóval tuti gyerekkorában sem mosott kezet, főleg, hogy csak utcakút volt.

2013. márc. 22. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Hát ritka undorító az aki nem mossa meg a kezét wc -használat után,nálunk a fiúk wc - használat előtt is megmossák a kezük,mert pl,sokszor fognak kezet (munkából adódóan) másokkal és ki tudja" mit rejt"egy kézfogás....

A régi barátainknál macskák éltek a lakásban és ők pl.soha nem mostak kezet,dögönyészte a csaj a macskát majd ment szelni a húst,vagy a sütit mellette meg a másik macska feküdt a konyhapulton.-Mi ezzel nem tudtunk azonosulni. (Az a szép még amikor a fiatal férfi vizel és utána kézmosás nélkül megcirógatja a barátnője arcát.)- A tirpák mindenét!

2013. márc. 22. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
George Carlin a higiéniáról http://www.youtube.com/watch?v=xpCEZ5nMKXg
2013. márc. 22. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

- "Amerikai álomnak hívják,mert aludnod kell ahhoz,hogy elhidd."

Ez is az ő idézete...-valamiből meg kell hogy éljen.

Aki sz@rt akar enni az egye két pofára,ha úgy tetszik késsel és villával.De én maradnék a kézmosásnál,és így nem vagyok betegeskedő, legalább 10-éve nem voltam orvosnál-ilyen is van. Ha az összefogdosott mocskot ettem volna,hmmm-lehet még egészségesebb vagyok,vagy három mellem nő,vagy szupererőm lesz....- soha sem fogom megtudni....

2013. márc. 22. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 mustafa33 ***** válasza:

megrázza és kezet nyújt. van ilyen.

Egyébbként nem hülyeség, hogy előtte még fontosabb kezet mosni mint utána. (persze utána is, bár az orvosk azt mondják a vizelet steril ☺).

2013. márc. 23. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 mustafa33 ***** válasza:

☺ Egy vicc a szociból, amikor a "racionalizáció" volt a bűvös szó (racionalizálás - ésszerűsítés):

A juhász hazatér a pártszemináriumról, mondja a bojtároknak: - Bojtár elvtársak, holnaptól racionalizálunk, ez a pártfeladat.

bojtárok: - aztán mi a fityfene lészen az a cicionálás?

juhász: - ha kimentek hngyozni, a retkes f.rkatok után kezet kell mosni. Ezt írja elő a cucilista higiénia. Namármost hányszor mentek ki egy nap?

bojtárok: - hát úgy ötször.

juhász: - na ez 5 kézmosás, a vizet hozni kell a kútról, ez pazarlás. Ha ezt racionalizáljuk, akkor időt és vizet spórolunk. Ezentúl reggel mindenki megmossa a farkát, és egész nap nem kellesz kezet mosni. ☺

2013. márc. 23. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!