Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Ma már senki sem hallgat iPodot?

Ma már senki sem hallgat iPodot?

Figyelt kérdés
Bár okos telefonom van, én még iPodot viszek magammal, hogy zenét tudjak hallgatni. Nem tudom, miért, de én mindent úgymond külön használok, pl. nem fényképezek a telefonnal (de eszembe se jut), hanem fényképezőt viszek, ha akarok valamit fotózni, iPodon hallgatok zenét, a mobilon csak telefonálok, sms-ezem, meg néhány dolgot csinálok. Egy lánynál láttam mostanában iPodot rajtam kívül. Mindenki más telefonon hallgat zenét, de szerintem az lemeríti az aksit (persze, van akinek nem, kinek milyen a telefonja). Minden esetre néha az emberek a különféle járműveken annyira meg tudnak bámulni, mikor előveszek egy iPodot. A világ manapság nagyon gyorsan fejlődik, de ez máris furcsa volna? (Nem arról van szó, hogy hangosan hallgatom, mert arra mindig odafigyelek, szóval nem amiatt szokta egy-egy ember megnézni.)
2013. márc. 23. 22:52
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
iPodom sosem volt, meg semmiylen i cuccom. Én zenét mp4-en hallgatok, mert nekem is könnyen lemerül a telefonom, nem bírná ki, hogy még zenét is hallgassak rajta
2013. márc. 23. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Persze, arra is vonatkozhat a kérdés, a lényeg, hogy nem telefonon, vagy valami legújabban elterjedt technikai szerkezeten. Köszi a válaszod!
2013. márc. 23. 23:14
 3/17 anonim ***** válasza:

Én is jobban szeretek mindent külön holmival intézni. Nekem egy pár ezer forintos Mp3 lejátszóm van évek óta. A célnak tökéletesen megfelel. Igazából még sosem figyeltem, hogy nézi-e bárki is furcsa szemmel, de nem is nagyon érdekelne.

Azt amúgy én is megfigyeltem, hogy sokan a legmodernebb kütyükkel járkálnak, és zenét is sokan mobilon hallgatnak. Jó persze, praktikusabb, hogy szinte már mindenhez elég egy valami, de ne nézzenek már valakire furcsán azért, mert ő nem tesz ugyanúgy.

Sőt egyszer metrón láttam egy nőt, akinek régi, kazettás walkman-je volt. Jó volt látni és nosztalgiázni.

2013. márc. 23. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Az tök jó. Nekem is volt walkmanem, mikor még kicsi voltam, csak ma már nem veszek kazettát, így nem éri meg. Discmanem is volt, azt nagyon szerettem, de az meg tönkrement, amíg működött, addig meg féltettem magammal hordani. De ezek nagyon régen történtek. Mp3-asom is van, csak kaptam ajándékba iPodot, és onnantól inkább azt használom, meg valami idióta programja van az mp3-nak, és nem lehet leszedni róla azokat a dalokat, amiknek a forrása nincs a gépen. ez elég ciki, mert közben újra kellett formatálni a gépem, így semmit nem lehet leszedni róla... Mindegy. De akkor ezek szerint nem csak én vagyok így, ennek örülök.
2013. márc. 24. 13:46
 5/17 anonim ***** válasza:
Nekem is van egy mp4-em 3-4 éve, és még mindig inkább azt használom, még ha nem is működik már az egyik fülhallgató csatlakozó (szerencsére van még egy), és 2 éve be van törve a képernyője. Amíg működik, én használom, és sokkal később is merül le mint a telefon :) Telefonon csak akkor hallgatok zenét, ha éppen az azon lévő számokhoz van kedvem (azért szegény mp4-re sem fér rá minden), illetve ha lemerül út közben az mp4 és elfelejtettem feltölteni.
2013. márc. 24. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Az én iPodom üvege is kitört már, de az kiszedhető, van mögötte képernyő. Na, de akkor ezek szerint nem vagyok egyedül.
2013. márc. 24. 20:27
 7/17 anonim ***** válasza:
5-ös vagyok: Nem, nem vagy egyedül :D Ha még működik, én pazarlásnak tartom kidobni; telefonomat is nemrég cseréltem le 7 év után, de csak azért, mert már nem tudtam vele nagyon telefonálni sem.
2013. márc. 24. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 mustafa33 ***** válasza:
Milyen jó, hogy soha nem volt iPodom, ezek szerint nem vesztettem semmit és észre sem vettem, hogy elavult. És képzeljétek, még bakelit lemezt is halgatok néha. Nem LP-t, régi 72 fordulatú gyémánttűs gramofonon igazi fekete törékeny bakelitot ☻. Vagy egy CD lejátszó négy repróval, középen én elterülve a fotelben, jobb kezemben egy pohár grúz konyak , balban egy shery szivar, a CD-ről Illényi Katica hegedül. Mi kell még? ☺ Ezt egy iPod, sem egy reptoidos okos telefon nem tudja.
2013. márc. 26. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Illényi Katica :DDD


Durva csávó lehetsz.

2013. márc. 26. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 mustafa33 ***** válasza:

Hát mindenhez az való, ami passzol. Halgatok Wagnert is. Rollig Stonest is. A Walkűrök nem ejtőzéshez valók.

A Tankcsapda sem esti konyakhoz és szivarhoz. Az a hegedű, pedig csúcs. A rapphez pedig öreg vagyok, azt már soha nem fogom megszeretni, avval lehet kikergetni a világból. ☺

2013. márc. 26. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!