Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Miért nem tudok senkivel...

Miért nem tudok senkivel igazi hosszú barátságot kötni? És miért engem ráznak le?

Figyelt kérdés

Mindig olyan van, hogy van nagyon sok haver, akivel ha találkozok, eldumálgatunk, poénkodás megy, aztán mindenki megy az útjára.

Nincs olyan ember, akivel tényleg bármikor fel lehet hívni, megkérdezni nincs-e kedve elmenni ide-oda vagy csak megkérdezni, hogy van.

Nem hinném, hogy velem van a gond, nem vagyok ráakaszkodós fajta, meg ilyesmi, csak nincs olyan kapcsolatom senkivel, ami már tényleg az a "rá számíthatok" érzés van.

Mindig csak a poénkodás, dumálás, meg néha talán elmegyünk valahova... van.

Másoknak meg olyan barátaik vannak, hogy 10 éve a legjobb barátok, meg minden.

Akikről meg azt hittem hogy barátaim, azok minden rosszat mondtak rólam a hátam mögött, én meg soha nem mondtam róluk rosszat...

Sőt. Volt hogy én mutattam be valakinek valakit, és jóban lettek. Sokkal szorosabb barátságba, és én lettem lerázva. Ők meg nélkülem mentek mindenhova, soha nem hívtak...

Előtte meg egyik se ismerte a másikat, meg mikor mondtam nekik, hogy majd bemutatom XY akkor : "áá, nem tudom, biztos hülye..."


Mit csinálok rosszul?



2013. márc. 25. 20:49
 1/4 anonim válasza:
Szerintem barátság esetén nem beszélhetünk arról, hogy valaki valamit rosszul vagy jól csinál. Természetesen létezik az az ideális "barát kép", hogy egy barát nem árulja el a másikat, mindig mellette van stb. , a valóságban azonban nem pont így működik. Gyerekkorunkban ilyesmikkel érdekes módon nem törődtünk, naponta háromszor is összevesztünk és kibékültünk, mégis barátok voltunk. Felnőttként sem kell több az igaz barátsághoz, mint gyerekként.
2013. márc. 26. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Igaz barátokat nem könnyű találni. Légy türelmes ;)

Ismerkedj minél több emberrel, talán olyan helyen ahol hasonló érdeklődési körötök miatt vagytok, lehet, hogy úgy egyszerűbb lesz!

2013. márc. 26. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Sok oka lehet. Talán rossz közegben vagy (kimagasló a tudásod, de egy prolikkal teli panelben laksz), valami miatt félsz az emberektől, félsz megnyílni, nem tartanak érdekesnek. Az a gyanúm egyébként, hogy valami belső gond van itt, tehát veled van valami baj.


Ez persze csak feltevés, és csak a saját tapasztalataimból indulok ki.

2013. márc. 26. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Merre laksz?
2013. márc. 26. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!