Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Szerintetek mik az emberi...

Szerintetek mik az emberi ostobaság mérhetetlen voltának legjobb bizonyítékai?

Figyelt kérdés

Vannak nem túl épületes emberek, ez eddig oké. De néha olyan mértékű emberi ostobasággal szembesülök, hogy az megdöbbent, szinte megrémít. Néha az emberi butaság olyan elképesztő, feneketlen mélységeit látom magam körül, hogy legszívesebben letagadnám az egész emberiséget. (Tisztelet a kivételeknek!)

Számotokra mik bizonyítják a legjobban, hogy az emberi ostobaság végtelen, feneketlen, mérhetetlen? Nevezzetek meg fejenként 3 dolgot.


Nálam a dobogós helyezettek ezek:

1. műszempilla

2. az a kifejezés, hogy "hajszínszakértő"

3. műköröm


(Nem vagyok szociofób, ez csak egy amolyan kirohanás a részemről az emberiség negatív szélsőségei ellen.)


Szóval, szerintetek?



2013. márc. 26. 14:53
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

A három pont, amiket írtál, engem annyira nem akasztanak ki. Viszont nagyon bosszantó tud lenni a tudálékosság, amikor valaki nagyon okosnak teteti/hiszi magát, miközben eszméletlen marhaságokat beszél vagy csinál.


De eszembe jutott egy másik dolog. Pl. amikor nyár közepén kint jó párás, szmogos 35 fok van, az irodában 28, és kinyitja az ablakot, mert melege van. És nem tűnik fel neki, hogy 10 perc után mindenkiről dől a víz, és csak hajtogatja, hogy ha kinyitja az ablakot, majd bejön egy kis friss levegő. :DDD

2013. márc. 26. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

Ezek, amiket te írtál, véleményem szerint csak külsőségek. Nem mutatják az intelligencia szintjét.

Engem a funkcionális analfabéták zavarnak. Nálam az a negatív csúcs.

2013. márc. 26. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

Amiket írtam, azokban az akaszt ki, hogy létezik ember, akinek ezeket el lehet adni. Ha "celeb" lennék, tuti elkezdeném árusítani a fogyasztó levegőt. Levegőt palackoznék (értsd: üres PET palackokat árusítanék), és ráírnám, hogy a belélegzése fogyaszt, karcsúsít, szépíti a bőrt, és sikeressé tesz a szerelemben. Persze jó borsos áron adnám, a népek pedig tuti vennék. Sajnos.

Köszönöm az eddigi válaszokat, hát igen, sajnos van egy jó pár bizonyíték az emberi ostobaságra. Írhattok még, várom, érdekel, hogy ki mit gondol erről.

2013. márc. 26. 16:49
 4/21 anonim ***** válasza:
44%
Fidesz, MSzP, aztán MEGINT MSZP, és VÉGÜL ISMÉT FIDESZ, a sok idióta mocskos nyomorult. Ékes bizonyíték, mérhető, népességre vetített számok. Nyugodtan hozzácsaphatjuk a tartózkodókat, és a mindenkori "nagy ellenlábasra" szavazókat is, hogy közel járjunk a pontos népességarányhoz. Fogom itt kapni a pontokat, az is jól egybecseng majd a megállapításaimmal. :)
2013. márc. 26. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

Kedves negyedik, a kérdésem nem egészen erre vonatkozott...

A többiek eddigi válaszait köszönöm.

2013. márc. 26. 20:36
 6/21 anonim ***** válasza:
2. vagyok. A hajszínszakértős dologról még nem hallottam, így arról nem tudok mit mondani, bár el könnyen el tudom képzelni, hogy valami parasztvakítás. De a műszempilla és a műköröm, a PET palackos levegővel ellentétben kézzel fogható dolgok, nincs bennük semmi átbaszás. Mindenki tudja, hogy az mű, nem igazi, egy idő után leesik, lenő, satöbbi.
2013. márc. 26. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

Igen, csak épp nem lesz tőle szebb senki, sőt, csúnyább lesz. Annyi ember van, aki természetes állapotában nem épp egy szépségkirálynő, de legalább átlagos. Erre telepakoltatja magát műszempillával, műkörömmel, sminkkel, piercinggel, fülbevalóval, szolival, divatos ruhával, meg mifenékkel, és ezektől egyenesen visszataszító lesz.

Én olyan nőt még nem láttam, akinek előnyére vált volna mondjuk a műszempilla.

2013. márc. 26. 21:39
 8/21 anonim ***** válasza:
Ha jól értem, a hiszékenységre gondolsz. Hát igen, az biztos, hogy vannak emberek, akikkel szinte mindent meg lehet eteni. Nem egyszerű dolog, mert akkor a vallást is ide lehetne sorolni. Nehéz élest határt húzni a hit és a hiszékenység közé. :)
2013. márc. 26. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

ma 21:39:


Ez teljesen egyéni ízlés kérdése. Én magam is inkább a természetes megoldásokat kedvelem. Például a fültágító (bár ezt pont nem említetted) nekem semmilyen formában nem tetszik.

A többivel az a helyzet, hogy az én szememnek is van tetszetős viselési formájuk. Például fülbevaló, ezt én is szoktam hordani, szeretem. Műkörmöm is volt egyszer egy rövid ideig, kipróbáltam, és mások szerint is szebb lett tőle a kezem, mert rövid és diszkrét körmeim voltak. Persze látszott rajta, hogy nem a sajátom, de az eredeti körmöm siralmas, annál még a mű is szebb.

De például piercingem nincs, de abból is látok ízléseseket másokon. Nyilván ruhák között is lehet szépet, a viselője alakjához illőt találni.

Persze van olyan, amikor valaki mindenből töméntelen mennyiséget felhalmoz magára és az összhatás borzalmas. Erre csak azt tudom mondani, hogy ízlésficam. :)

2013. márc. 26. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a kérdező nem politikai dolgokba akart belemenni, amiknek semmi keresnivalójuk sincs itt.


Az általad említettek még ha zavaróak is, szerintem az emberi ostobaság egyéb termékeivel szemben eltörpülnek :D Megpróbálok rangsorolás nélkül idefirkantani hármat:


1. Bármit elhisz amit lát és hall, sosem kérdőjelez meg semmit sem (itt a vallást ne szeretném megemlíteni sem, mivel tiszteletben tartom mások hitét)

2. Nincsenek saját, önálló gondolatai, kizárólag a tömeggel tud tartani (akkor is, ha ezáltal rosszat cselekszik)

3. Általánosítás, néhány megismert ember alapján egy egész embercsoportot kiközösít, megvet (szélsőséges esete pl. a rasszizmus)


Persze rengeteg ostobasága van még az embernek, de valljuk be, egyikünk sem tökéletes.

2013. márc. 27. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!