Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Szerintetek mik az emberi...

Szerintetek mik az emberi ostobaság mérhetetlen voltának legjobb bizonyítékai?

Figyelt kérdés

Vannak nem túl épületes emberek, ez eddig oké. De néha olyan mértékű emberi ostobasággal szembesülök, hogy az megdöbbent, szinte megrémít. Néha az emberi butaság olyan elképesztő, feneketlen mélységeit látom magam körül, hogy legszívesebben letagadnám az egész emberiséget. (Tisztelet a kivételeknek!)

Számotokra mik bizonyítják a legjobban, hogy az emberi ostobaság végtelen, feneketlen, mérhetetlen? Nevezzetek meg fejenként 3 dolgot.


Nálam a dobogós helyezettek ezek:

1. műszempilla

2. az a kifejezés, hogy "hajszínszakértő"

3. műköröm


(Nem vagyok szociofób, ez csak egy amolyan kirohanás a részemről az emberiség negatív szélsőségei ellen.)


Szóval, szerintetek?



2013. márc. 26. 14:53
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:

Igen, Tizenegyes, jól látod a lényeget...


Valaki írta a fültágítót, ezt is felvehetjük a listára. Tényleg nem jobb semmivel sem, mint a műmindenfélék, csak talán kevesebben viselik.

2013. márc. 27. 11:33
 12/21 anonim ***** válasza:

no, ne hagyjuk ki a csikl@ pirszinget, és az ánuszfehérítést sem...a pénisztetkóhoz mit szólsz?


a nyelvpirszingre azt állítják, bizonyos helyzetekben praktikus...


a durvábbakat le sem merem írni.

2013. márc. 27. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Sportok. Szerintem elég felesleges. Ha valaki fitt akar lenni tornázzon, fusson, menjen konditerembe de kergetni egy labdát stb. annyira hülyeség.
2013. márc. 27. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Én inkább sportolnék ill. táncolnék, azok szórakoztatóbbak mint a futás, a kondizás meg a torna. Szóval ha választani kell, inkább a labdakergetés, nekem az előbb felsoroltak elég unalmasak.
2013. márc. 27. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:

A sportok szerintem alapból jók, én például imádok korizni. A futás unalmas, az nekem személy szerint nem jön be, de megvan az az előnye, hogy olcsó, illetve ingyenes. Vannak a sportnál sokszorta nagyobb sületlenségek is, lásd piercingek, ésatöbbi.

Bár ha már a sportoknál tartunk, ott is akad parasztvakítás bőven. Olyankor is megdöbbent néha az emberi naivitás határtalansága, amikor a sportboltokban kapható - szerintük elengedhetetlen - kiegészítőket, tartozékokat, kellékeket látom, meg az árukat.

2013. márc. 27. 17:24
 16/21 anonim ***** válasza:
100%
Én azt utálom, ahogy egyes lányok egymással beszélnek. Egyszer a buszon hallgattam egy droid telefonos beszélgetését: "Oksa, akkor holnap talcsi. Puszcsika. Nem én jobban szeri. Akkor holnap talcsizunk, és pörüzünk. Oksi, szióka!" Ezektől kiráz a hideg.
2013. márc. 27. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
"Pörüzünk"? Te jó ég, az meg mi?
2013. márc. 28. 08:34
 18/21 anonim ***** válasza:
Szerintem pörög szótő, és csak azért nem pörizés, mert az már foglalt a pörköltzabálás jelentéssel.
2013. márc. 28. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
65%

Ostoba valaki szamomra az aki mindent megvesz amit hirdetnek.

Az en megerdemlel nekem jar tipus.ures ember tartalom nelkul messzirol kilovom

Ezen kivul azok akik azt se tudjalk hogy mukodik a sajat testuk na etttol kibukok mindig.

2013. márc. 28. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim válasza:
100%

1.Óvszerszippantás

2.Szappanoperák

3.Ítélkezés

2013. jún. 11. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!