Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Melyik a legjobb matrac...

Melyik a legjobb matrac emberi áron?

Figyelt kérdés
Az RS Bútoráruházban veszünk ágyat, és ott szeretnénk hozzá matracot is venni. Viszont annyi fajta van, és némelyik olyan horribilis áron! Nem szeretnék valami gatyit, amit 1 év után kifekszünk, viszont több 10ezret sem szeretnék rákölteni.Tudna valaki ajánlani valamit?
2009. júl. 19. 11:22
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

A matracok, amik már kibírnak pár évet és nem négykézláb kúszol le róluk, azért olyan 30 ezernél kezdődnek.

Szerintem inkább vegyél egy jó matracot amin kényelmesen alszol és kipihenten kelsz fel, mithogy évente valami új szivacsot, ami ráadásul nem szellőzik. 2 hónap alatt tele van atkával és poros.

2009. júl. 19. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha normálisat akarsz simán több 10 ezret kell ráköltened. Az előttem szólónak igaza volt vagy 5 évig mindig 10 ezer vagy veszel egy normálisat 50ért. A napot 1/3át ágyban töltöd szerintem nem mindegy hogy.
2009. júl. 21. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!