Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » A lányok nagy többsége miért...

A lányok nagy többsége miért utálja annyira, ha egy fiú nyáron mezítlábra húzott szandálban vagy papucsban jár?

Figyelt kérdés

2013. márc. 27. 09:32
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Fiúknak miért muszáj nagy melegben is zárt cipőben szenvedniük?
2013. márc. 27. 09:33
 2/18 anonim ***** válasza:
88%
Én eddig nem vettem észre, hogy ez gond lenne (néhány éretlenebb szellemiségű csajszit kivéve), ha a szandál/papucs normálisan néz ki, és a férfi lába is ápolt. Ami inkább gáz, az az, ha ezeket zoknival veszi fel az ember...
2013. márc. 27. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
92%

Jaja, nem a szandál meg a papucs gáz, hanem mindez zoknival.


Mintha a búvárruhára bikinit húznék...

2013. márc. 27. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
57%
Akkor ciki a papucs, ha nem megfelelő helyre veszed fel. Ha lemész vele a parkba, vagy a barátaiddal valahova az tökéletes, de mondjuk egy munkahelyen valószínűleg nem sokáig fogják jó szemmel nézni.
2013. márc. 27. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
80%
Nekem nem tetszik,nem férfias,a lányok többi részéről nem tudok nyilatkozni. Ha pasi lennék melegebb időben inkább ilyen cipőket hordanék: [link]
2013. márc. 27. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
85%

ha laza öltözékben vagy, nincs ezzel semmi baj, rövidnadrághoz ez normális viselet, esetleg hosszú vászonnadrághoz.

Csak a zoknit felejtsd el, ahogy előttem is írták.

2013. márc. 27. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 ettro ***** válasza:
72%

Amelyik lánynak ez nem tetszik, az igénytelen.


Az akkor szagolgassa a pasik lábát akkor!

2013. márc. 27. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
87%

Lány vagyok, és ez sose zavart, mert nem értem, mért ne vehetnék fel. A szandál egy elég jó találmány: ciőben vagy, de a nagy melegben szellőzik is a lábad. nincs vele az égvilágon semmi baj.


A szandál-szokni összeállítás sem zavar engem. nem hordom, de nem zavar. lehet, hogy értelmetlen, de rengeteg értelmetlen ruhanemű van, és szerintem azok a lányok, akik télen inkább megfagynak miniszoknyában, ne emeljék fel a szavukat az ellen, ha mondjuk meleg van, de az illető felvesz mégis egy zokni, mert mit tudom én, valamilyen indíttatásból... :D Van, amikor a cipő már meleg, de a szandál hideg. Zárt cipő zokni nélkül azonban gusztustalanabb, ha beleposhad a lábad.


L/19

2013. márc. 27. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
46%

Miért nem tetszik ha valakinek nem áll jól valami? Mert nem tetszik. Ennyi.

Ha jól állna a szandál egy pasinak, akkor semmi problémám nem lenne vele, de az esetek 99%ában ez nem igaz...

2013. márc. 27. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
35%
A papucs pasiknál igénytelen (kivéve otthon vagy strandon), a szandállal nincs semmi gond, de azért nekem is jobban tetszik egy nyári cipő.
2013. márc. 27. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!