Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » A lányok nagy többsége miért...

A lányok nagy többsége miért utálja annyira, ha egy fiú nyáron mezítlábra húzott szandálban vagy papucsban jár?

Figyelt kérdés

2013. márc. 27. 09:32
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
32%

Mi a Haverommal csak szandálos hycomatoknak hívjuk Őket.

Szandál=South Park Jimmy

2013. márc. 27. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
89%

Engem nem zavar, ha papucsban, szandálban van egy férfi.

Ahogy neki kényelmes, nem vagyok divat diktátor, vannak ennél fontosabb dolgok az életben.

2013. márc. 28. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 ettro ***** válasza:
91%

Én is úgy vagyok vele, ha valaki igényesen használja miért ne?


Nyáron a 40 fokban nyugodtan használjanak a férfiak is levegősebb cuccokat.

2013. márc. 28. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
67%
ja, mondjuk egy converse vászoncipő sokkal igényesebb meg nyáron kellemes csak ne cseszné szét a talpam úgy, hogy fél évig szenvedek utána.
2013. márc. 29. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
75%

Én fiúként egész nyáron járkálom szandálban, papucsban (természetesen csakis zokni nélkül), a barátnőmnek mindenesetre semmi kifogása nincs ellene, sőt, szerintem tetszik is neki :)


Másoknak meg nem tetszik, na és? Mit érdekel az engem? Engem jobban zavarna ha a zárt cipőbe rohadna bele a lábam, mint az, hogy egyes nőknek nem tetszik a szandál egy férfin.

2013. márc. 29. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 mustafa33 ***** válasza:
100%

Nincs szebb mint egy háromajtós kopasz, adidás vagy nájki tréningnadrágban (mittudoménhogyhívjáképpen azt ami már volt mackó meg joging, meg tyepláki...☺), atlétatrikóban, izzadtan, fél kilós aranytáblácskával, papucsban, sárga deformált félig lerohadt körömgombával, ahogy szál ki a BMWből. Fő hogy nincs rajta zokni. Vagy nem így gondoljátok lányok?

Ugyanígy utálom ha egy nőnek sárgul a szandálja hegye :( De azok legalább bekenik lakkal. A repedt sarok sem a legszebb ☻.

2013. ápr. 15. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
82%
Nekem semmi bajom sincs lányként a mezítlábra húzott szandállal és papuccsal, kivéve, ha tangapapucsról van szó, mert az nekem nem elég férfias (de megmondom őszintén, a nagyon vacak, kínais típusokat a nőkön sem tartom szépnek, főleg akkor nem, ha bankba vagy önkormányzathoz mennek ilyenben). Nekem csak a zoknis szandállal/papuccsal van bajom :D.
2013. ápr. 27. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
61%

én pl utálom a szandált

zokni nélkül egy idő múlva cuppog benne a lábam mert a melegben megizzad

minden kosz belemegy

zokni is koszos lesz

(mondjuk az nem érdekel ki mit gondol, nagy kisfiú vagyok már hogy ne rettegjek mások véleményétől, különben is bp-n élek itt nem divat más dolgába beleszólni :-D

szal akkor marad a vászoncipő

meg mezítláb, igaz az is meglepő tud lenni, meg nem is csinálnom sokszor meg mindenhol.

na szal szandál nem és papucsot itthon sem veszek fel, nem hogy az utcán.


hogy egyes lányoknak/nőknek miért nem tetszik a papucsos szandálos férfi az meg legyen az ő bajuk én nem vagyok pszichológus :-D

2013. ápr. 28. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!