Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért lenne gáz a fiúknak/férf...

Miért lenne gáz a fiúknak/férfiaknak az, ha nyári kánikulában is papucsban, szandálban mászkálnak?

Figyelt kérdés

Állítólag volt már ez a kérdés régebben és most éppen nyár sincsen. :) Csak valahogy belebotlottam a témába, és gondoltam, megkérdezem.


Egyesek azon a véleményen vannak, hogy a férfiak adjanak magukra, és ne vegyenek nyitott lábbelit. Valamint, hogy az elpuhultságot jelzi, hogy nem képesek tűrni a meleget zárt cipőben.

Szerintem ez úgy hülyeség, ahogy van! Oké, azt aláírom, hogy ha valaki munkahelyre, tárgyalásra, üzleti ügyekre megy, vagy egyéb elegáns helyre, akkor oda cipőben menjen. Ezt el is fogadom.

DE! Ha akárhová máshová megyek a nagy kánikulában, pl. sétálni a barátnőmmel a városban, kirándulni, strandra, stb., szóval SZABADIDŐBEN /tehát nem tárgyaláson és munkaidőben/ miért ne lehetne rajtam? Attól igénytelennek és férfiatlannak tűnök, mert szabadidőben és nyári 40 fokban abban merek mászkálni? Míg a barátnőm eljön szandálban vagy papucsban sétálni, addig én tegyem ugyanezt sportcipőben és süljek meg?

Az pedig a másik hülyeség, hogy ettől férfiatlan leszek. Csak azért, mert nem akarok megsülni, miért lennék az? Akkor ennyi erővel pl. egy nő sem számít nőnek, ha mínusz 20 fokos hidegben nem vesz fel mondjuk miniszoknyát...


Szóval nem értem azokat, akik így leszólják a dolgot. Bár ez az ő véleményük, eddig oké. Csak amit felhoznak indoknak ellene, az kicsit nevetséges.

Speciel a szandált annyira én se szeretem, de ha valaki felveszi, azt én semmilyen formában nem fogom lenézni vagy komolytalannak venni. Én pl. egész nyáron csak papucsban mászkálok /munkahely és elegáns alkalmak kivételével/, mert ha éppen nem szükséges, akkor nem kívánok megsülni. Pedig már 28 éves vagyok /szóval nem gyerek/, és ráadásul férfinak is érzem magam így is...


2013. febr. 18. 00:35
 1/2 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem: azt, hogy mennyi idős vagyok, csak azért írtam le, mert sokan azt hangoztatják, hogy a szandál és a papucs is kisiskolásokra, tinikre való...
2013. febr. 18. 00:41
 2/2 anonim ***** válasza:
tesó ,ez a gondod ?
2013. febr. 18. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!