Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Nagyon bunkó a tanárom. Már...

Nagyon bunkó a tanárom. Már beszéltem vele négyszemközt, de nem segített. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Tánctanáromról van szó. Az elmúlt hetekben nagyon sok bunkó megjegyzése volt rám. Nem megy jól a tánc, és nyilván nem vagyok csendben az órán. Legutóbb, maikor elkezdett sértegetni a tanár, egy osztálytársam szólt, hogy ne beszéljen így velem / rólam. Mondta a tanár, hogy nem akar velem együtt dolgozni.


Ma óra előtt beszéltem vele (teljesen normálisan, nem vagyok vele se bunkó, se tiszteletlen). Elmondtam neki, hogy nehezen jegyzem meg a lépéseket, sokat hiányoztam, szeretnék részt venni a táncórákon (a párommal leültetett, végül mást állított a páromhoz), mert a ballagásomon szeretnék táncolni. Megint elkezdett bunkón beszélni velem, azt mondta, hogy 'én is sok mindent szeretnék'. Elszakadt a cérna, és kimentem. Az elmúlt hetekben olyan szinten beszólogat nekem, hogy sírok az órája alatt / után.


Arra gondoltam, hogy bemegyek az igazgatóhelyetteshez (nagyon aranyos, jól kijövünk, azt vettem észre, hogy szimpatizálunk egymással), elpanaszolom neki, hogy mi történt (már beszéltem vele egy másik tanárral kapcsolatban). Másik, hogy az igazgatónő is nagyon aranyos, ő is eszembe jutott, hogy megemlítem neki, ha látom a folyosón.


Mit kellene tennem? Csak a szalagavató, és a ballagás tartja bennem a lelket, mert szívem szerint átmennék egy másik iskolába (ezt már elmondta anya az ofőnek).



2013. márc. 27. 18:31
 1/5 anonim ***** válasza:
"és nyilván nem vagyok csendben az órán." -miért is?
2013. márc. 27. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
"nehezen jegyzem meg a lépéseket, sokat hiányoztam,"-tessék otthon gyakorolni, és akkor fog menni.
2013. márc. 27. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
24%
Szerintem meg szólj vissza a tanárnak :P Ez ilyen külön tanár,akit ti hívtatok?Mert ha igen akkor gondolom pénzt is kap érte...mindenkitől beleértve téged is.De ha nem akkor egyszerűen te is szólogass be neki :D
2013. márc. 27. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nem vagyok csendben, mert a lépéseket beszéltem a társammal. Hogy gyakoroljam itthon azt, amit nem tudok?!


Nem magán tanár, órarendben van a tánc.

2013. márc. 27. 18:51
 5/5 anonim ***** válasza:
47%
Kérd meg a szüleidet, hogy beszéljenek vele. Ha ez sem segít, beszélj az igazgatóval vagy az igazgatóhelyettessel.
2013. márc. 28. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!