Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Mi a véleményetek azokról,...

Mi a véleményetek azokról, akik elvileg "magyarok", de mindig őket szidják?

Figyelt kérdés
Normális válaszokat kérek. Sok sztorit tudok (nem magyarokról).

2013. ápr. 8. 10:05
1 2
 1/14 Andizsuzsi ***** válasza:

Ha az a kérdésed, hogy mia véleményünk a cigányokról, akkor azt kérdezd. Ha az, hogy mi a véleményünk a zsidókról, akkor azt. Amíg nem mersz egaenesen kérdezni, addig milyen válaszokat vársz?


Egyébként nekem minden emberről a Földön az a véleményem, hogy vallásástól, származásától, rasszától függetlenül a cselekedetei ítélik meg.

2013. ápr. 8. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Nem zsidók, se cigányok, magyarok. Mit nem lehet ezen érteni?
2013. ápr. 8. 10:22
 3/14 anonim ***** válasza:
9%
Számos ilyen embert ismerek, például van egy ismerősöm, aki kategorikusan kijelentette, hogy ő nem hajlandó magyar zenét hallgatni, mert az szar. Igazából ilyenkor jellemezően meg szoktam kérdezni az ilyen emberektől, hogy "és te mit tettél eddigi életed során annak érdekében, hogy jobb legyen az ország?"
2013. ápr. 8. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Nem teljesen erről beszélek. Én sem szeretem a magyar zenéket (a legtöbbet) pedig volt alkalom, hogy le is hungaristáztak.
2013. ápr. 8. 10:43
 5/14 Andizsuzsi ***** válasza:
Kérdező! Ha megmondanád, hogy miről beszélsz, talán választ is kapnál.
2013. ápr. 8. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
például akik a kormány miatt a népet szidják
2013. ápr. 8. 11:16
 7/14 anonim ***** válasza:
Most a Kárpátia zenekar rajongóiról van szó? Én sem értem pontosan...
2013. ápr. 8. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Én értem, itt a gyakorin főleg régebben sok magyargyűlölő kérdés volt, persze mind magyar embertől, ilyeneket írtak, hogy minden magyar ember, gonosz, kirekesztő stb... :D a valóságban ilyen embert nem ismerek, gondolom meglapulnak, és nem véletlenül vívták ki környezetük ellenszenvét: a saját hibáik miatt amit ránkvetítenek.
2013. ápr. 8. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Andizsuzsi ***** válasza:
Na de hogy jön ide a kormány? Kérdező, írj már egy példát, hogy tisztán lássunk!
2013. ápr. 8. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Konkrétat nem tudok, de pl felmész a hír24.hura és olvasol egy gyilkosságról és a feltételezett gyilkosról a kommentek: milyen egy f*sz meg ilyeneket írnak. És aztán kiderül, hogy mégsem ő az aztán mindig jön valaki, hogy megint érdemes volt röfögni a sok disznónak hihetetlen, hogy milyen bunkók vagyunk mi magyarok.
2013. ápr. 8. 12:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!