Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Hogyan teszed boldoggá a...

Hogyan teszed boldoggá a mindennapjaidat? Optimista embernek gondolod magad?

Figyelt kérdés
Ti mivel törekedtek arra hogy minél boldogabbak és pozitívak legyetek?
2013. ápr. 9. 18:41
 1/3 anonim ***** válasza:

Optimista is vagyok, és boldog is.

Nagyon sommásan azt mondanám, hogy igyekszem mindig a jót választani. A "jó" persze igen tág fogalom, úgyhogy ezt egy kicsit megmagyarázom.

Igyekszem minél kevesebbet foglalkozni haszontalan dologgal. Néha persze azért leülök egy kicsit gépezni, mert erre a fajta kikapcsolódásra is szükség van, de sosem töltök el órákat valami érdektelen dolog bámulásával a gépen vagy a tévében.

A szabadidős tevékenységeimet igyekszem úgy megválasztani, hogy hasznosak is legyenek. Értékes, jó könyveket olvasok, kertészkedem (van egy kis konyhakertünk), segítek másoknak (erre végtelen számú mód kínálkozik).

Az anyagi értelemben vett pazarlást is kerülöm. Általában biciklivel közlekedek, vagy néha gyalog.

Amikor csak lehetőségem van rá, segítek másokon.

2013. ápr. 9. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

ÉÉn optimista vagyok és boldog :))

Sokat gépezek de szívesen rosszalkodok:D

És én tartom meg a boldogságot;))<3

2013. ápr. 9. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
*És én így tartom meg a boldogságomat. Bocsi:D
2013. ápr. 9. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!