Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Szerintetek fiú-lány barátságb...

Szerintetek fiú-lány barátságba belefér az egy helyen alvás? Áthívhatom egy "csak barát" fiú haveromat, hogy aludjon nálam? Ha igen, ezt, hogy illik? Aludhatunk egy ágyban? Vagy csak egy szobában? Vagy küldjem másik szobába?

Figyelt kérdés
2013. jan. 19. 18:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy nektek jól esik. Viszont ha barátnője van, vagy neked barátod, akkor szerintem felejtős.
2013. jan. 19. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

ha áthívod és másik szobában alszik, akkor ennyiből haza is küldhetnéd...

neked kell tudni hogy milyen jellegű a kapcsolatotok, belefér-e

én aludtam ott pasi haveromnál mert messze lakunk egymástól. nem egy ágyban, de egy szobában.

meg olyan is volt hogy egy fiú havernál egy másik fiú haverral. ő matracon mi meg ketten az ágyában

és nem, nem történt semmi, olyan részegek voltunk hogy aludtunk mint a bunda.

2013. jan. 19. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
93%
Ha az lesz a program, hogy "gyere át aludni", akkor felejtős. Az, hogy valaki ott marqd nálad aludni az ok.
2013. jan. 19. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
46%

NEM.

Abszolút és tökéletesen lebeszéllek az egymásnál alvásról. Tapasztalatból. Tudom, hogy most azt gondolod magadban, hogy veletek úgysem ez a helyzet, de hidd el, én is szentül meg voltam róla győződve, hogy velünk sem ez a helyzet. Majdnem nagyon csúnya vége lett a dolognak egy olyan fiúval, akivel szigorúan csak barátok voltunk, és ráadásul mindkettőnknek volt valakije, így kizárt dolog volt, hogy baj lesz belőle.

Pedig csak egy szobában aludtunk.

Nagyon lebeszéllek róla. Olyan nincs, hogy nálatok ez úgysem fordulhat elő. Én is ezt hittem.

Azóta még úgy sem alszunk egymásnál egyetlen fiú barátommal sem, hogy külön szobában. Jobb nem a falra festeni az ördögöt.

2013. jan. 19. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem,simán áthívhatod,hogy aludjon ott.Mondjuk egy ágyban,én azért nem aludnék egyik barátommal sem.Bár,volt már rá példa,hogy aludtam haverommal,de nem történ semmi az alváson kívül.Meg én olyan vagyok,hogy nem szeretek senkivel se aludni,csak egyedül.
2013. jan. 20. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Na, a # 4-es válaszoló annyira beparázott saját váratlanul elfajult élményétől, hogy már a látatlanba is rémeket lát és megtudja állapítani, hogy mi a szitu számára két ismeretlen személy között.


Amúgy válaszolva a kérdésre, nem lehet mindig és minden kételkedni. Bízni is kell bizonyos dolgokban, különben nem mernénk megtenni semmit.

Ha elő is fordul valami váratlanabb dolog az este folyamán, gondolom már vagy elég nagy ahhoz, hogy egyedül is megoldjad a helyzetet, úgyhogy nincs miért aggódnod.

2013. jan. 27. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
*mindenben
2013. jan. 27. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Jó kérdés.... igazából te belül érzed,hogy vonzódsz-e picit is vagy sem. Ha van egy apró szikra vonzalom is,akkor szerintem az ott alvást ne bolygasd,mert könnyen kibukhatnak a dolgok, főleg mivel kevés fiú ellenkezik :)


Ha abszolút semmi szikra, akkor miért ne? Végül is nem kell összebújva aludnotok.Az a legjobb,ha mindkettőtöknek a földön ágyazol meg, tudtok egymás mellett aludni, de nem kell összezsúfolódni egy ágyra,nem kell közel kerülni a másikhoz.

De ez ugye csak akkor, ha tutkó-mutkó,hogy nincs vonzalom. És ez persze ritka :)


Sokszor aludtam már együtt barátokkal. Sajnos mindig rossz vége lett, ha nem is feküdtünk le, de összegabalyodtunk 1-2 ölelés,csók erejéig, mire tisztáztuk,hogy "Nemááá,ne rontsuk el!" De persze onnantól már nem olyan volt a dolog :)

Egyetlen egy fiú van az életemben,akivel bár együtt még nem aludtam,de csomót filmezünk, összebújva, egymáson tehénkedve fekszünk órákat. Nagyon régi barát,mintha a tesóm lenne. Na vele nem tudnám elképzelni,de sose. Ő beismerte,hogy oké,meg***na (mert mégis fiúból van),ha úgy adódna,de azért ő se erőlteti,mert mégis csak én vagyok én :)


De az tény, ha áthívod aludni, akkor másik szobába ne küld el, annak semmi értelme :D

2013. jan. 28. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Nézd meg a Brokeback Mountain oszt kész
2013. aug. 7. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 reszelo válasza:
44%

Férfi és Nő között NINCS barátság!


Őseink nem véletlenül találták ki ezt a mondást is. Egy baszás előbb utóbb előjön.

2014. szept. 24. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!