Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » A férfiak miért mindent az...

A férfiak miért mindent az útba raknak le?

Figyelt kérdés
Amikor pl. szerelnek valamit, akkor a szerszámosládájukat úgy helyezik el, hogy ne lehessen közlekedni tőle. De akármilyen nagyobb dobozt is úgy tesznek le a lakásban, hogy az lehetetlenné tegye mások számára a közlekedést. Mi ennek ez oka, csak magukra gondolnak?

2013. ápr. 15. 09:03
 1/9 anonim ***** válasza:

Ezt nem a humorba akartad írni?

Ne hidd, hogy ilyesmiről ők gondolkodni fognak! Egyszerűen csak letesznek mindent oda, ahova legelőször le tudják tenni, utána részükről a fáklyás menet.


Nem véletlenül született meg a vicc:a gyerek keres valamit a térképen, apa nézi a focimeccset, és válaszol a fiának: kérdezd anyádat, ő szokott mindent elpakolni!

2013. ápr. 15. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez azert eleg eros altalanositas, nem gondolod? En is kerdezhetnem, hogy a nok miert dugnak el mindent?


Amugy en sokszor azert hagyok elol dolgokat, hogy ne felejtsem majd el (ami nincs szem elott, arrol hajlamos vagyok elfeledkezni), raadasul szeretem, ha a dolgok kezkozelben vannak.

2013. ápr. 15. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
74%

Én speciel mindent összepakolok magam után!


De ha annyira zavar, hogy az útban van a szerszámosláda, akkor rakd te odébb, vagy kérd meg a párod, hogy rakja el az útból!


A nők miért nem tudják felhajtani maguk után a WC deszkát?


33F

2013. ápr. 15. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Szépen keveredik itt sok minden.

A lakás szerelés alatt álló része munkaterület is. Lehet, hogy a munkafolyamat és a praktikum úgy kívánja az elhelyezést.

De lehet, hogy a szerelő egyszerűen alulképzett (e téren), és nem is érti, mi a probléma, hiszen neki jó úgy.

Akinek meg probléma, el kell döntenie, hogy közlekedni akar, vagy szereltetni.

Azt is látni kell, hogy a férfi és női agy más berendezkedésű, és az a lakás elrendezésében is megnyilvánul. Az nem megoldás, hogy a másikat okoljuk, többnyire a helyzet elmérgesedéséhez vezet. Aztán nem értjük, miért következik a válás. A problémákat meg kell beszélni. Mindenkinek van, ami fontos, nem tud engedni belőle, mert akkor rosszul érzi magát. Ebben legyünk megalkuvók, a többiben pedig ésszerűek.

(az ülőke felhajtásról annyit: vagy fel, vagy le kell hajtani, ez már csak ilyen. Két jó megoldás van: vagy mindenki magának készíti elő a terepet, vagy mindenki a másiknak. Mindig. Én az előbbit pártolom, és bejön.)

2013. ápr. 15. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Férjemnek is szokása volt, ahogy hazaért, lerakta a szerszámos táskáját (villanyszerelőként) ahol éppen lerakta. Én voltam, aki egy mozdulattal átraktam az előszobában egy olyan helyre, ahol látta is, és útban sem volt. Mondjuk én csak azt tettem szóvá, ha a cipőjét sem tudta a helyére tenni.


Az persze más dolog, ha éppen valamelyik mester valamit szerel a lakásban (víz, gáz, stb. stb.) akkor természetes dolog, hogy minden ott van a keze-ügyében, és a háziasszonynak eszébe se jusson elpakolgatni, mert megnézheti magát. :))))

2013. ápr. 15. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
A rend közös megegyezés dolga és célja,hogy a dolgok azért még optimálisan elérhetőek legyenek használatuk gyakoriságának függvényében,közben nem akadályozva más tárgyak használatát a szükségesnél nagyobb mértékben:)
2013. ápr. 15. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok: magyarul saját szobámban leginkább magamra vagyok csak tekintettel,de pl az előszobában mások tárgyai is ott vannak,amiket használni akarnak,ezért nem rakom le csak úgy a cipőm,hanem egy megfelelő helyre. Persze,ha ez a hely nagyon nem állna kézre,akkor lehet nem a helyére raknám..
2013. ápr. 15. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Miért, miért?

Miért ne?

Viccen kívül, valami oka van, magam is jártam már így, ideiglenesen letettem, mert még ezt, azt meg akartam csinálni, de túl nagy meló volt, aztán elég sokáig úgy maradt. Mondjuk 5-10 perc alatt el is pakolhattam volna, de úgyis elő kellett volna szedni, csak már nem volt kedvem, , vagy időm bevégezni a feladatot és eltelt egy ideig, amíg sort kerítettem rá. Persze, ha előre tudom, hogy hosszú ideig nem lesz rá alkalmam, akkor elrakom.

Ahhoz hasonlít a dolog, amikor az asszony bevásárol több napra, de a káposzta végül felhasználatlanul megy a szemétbe, mert közben meggondolja magát és mást főz, mint amit előre kigondolt és egyes nyersanyagok addig várnak a sorukra, míg tönkre nem mennek.

2013. ápr. 15. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
És miért pakolnak mindent a legfelső polcra, amit csak ők érnek el?
2016. jún. 30. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!