Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Cikiznek az osztálytársaim,...

Cikiznek az osztálytársaim, mit tegyek? Olyan tippeket kérek amik hatásosak!

Figyelt kérdés
2009. szept. 24. 16:52
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
mivel cikiznek ? így nehéz tippet adni ha lese írod :D szívesen segítek csak ird le mivel szekálnak :D
2009. szept. 24. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
hát szóval elég csendes lány vagyok, ugy érzem tiszta hülyének néznek. egynap 20-szor köszönnek kb. direkt idegesítésből... azt mondják hogy hogynnízezki 14/l a barátnőimet is szoktak néha de engem sokkal jobban szuper 3-as nak hívnak minket meg ilyenek a fejünket simogatják. általában tudomásul sem veszem de nagyon rámszálltak ez igy megy kb 2 éve....
2009. szept. 24. 17:03
 3/16 anonim ***** válasza:
69%

Nem kell vagánynak és nagyszájúnak lenni, csak figyelj mindig, és ha van egy jó alkalom, akkor szólj be valami frappánsat, amivel visszavágsz!

Amúgy szerintem olyan gusztustalan ez...soha nem bírtam az ilyen cikizősöket!

2009. szept. 24. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
92%

Azért csinálják, mert téged lehet cikizni. És miért lehet? Mert hagyod magadat.


Légy határozottabb, de nem csak akkor, amikor cikiznek, hanem az élet egyéb területein is. Magadban nyugodtan elképzelheted otthon ezeket a jeleneteket, és kigondolhatod, hogy legközelebb mivel fogod őket lerázni. Vagy akár te is elkezdheted őket viszontcikizni... :-) Ne hagyd magadat!

2009. szept. 24. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
94%
szerintem az a legjobb ha elkezdesz nekik beszólógatni, te is szállj rájuk, tudom hihetetlennek hangzik, de csak így tudsz velük bánni, nyugodtan menj oda, nevesd ki őket, ha szolnak vmit, röhögd ki őket , oltsd le őket nyugodtan de sose hagyd magad!! mert ha látják hogy elvesztél akkor nagyon rád fognak szállni, én is ilyen voltam de már meg tanultam magam megvédeni, és senki se jön kötekedni!
2009. szept. 24. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
egyépkénr ráadásul nemis jókat szólnak be... nagyon gyerekesek...de akkor is szar...néha úgy fiselkednek mint az elmebetegek.
2009. szept. 24. 17:37
 7/16 A kérdező kommentje:
egyépként meg csak midig csoportosan nagy a szájuk. ha egyedül vannak meg se nyikkannak ilyeneket
2009. szept. 24. 17:39
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

nekem pokolla tettek a szakkozepsulis eveimet. szar volt, de erettsegi utan vege.

24/F

2009. szept. 24. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
miért miket tettek?
2009. szept. 24. 17:59
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

folyamatosan csesztettek, szórakoztak velem.

pl azért mert nem volt bnőm, azt jöttek ilyen kérdésekkel mindíg, hogy "van barátnőd?", "d.gtál már?", "voltál már csajjal?" Tudták, hogy nem volt még bnőm, de ezen jót szórakoztak, hogy nekem ez szar.

Akkor céltáblának használtak. Volt, hogy megdobáltak szendvicsel, párizsival, mandarinnal, stb...


Különféleképpen sértegettek. Egyik gyerek mindig lezsidózott, pedig semmi közöm nincs hozzájuk(a srácnak olyan frizurája volt mintha egy kipa lett volna a fején)


Az sem tetszett nekik, hogy jól vágom a sztechet, ez irritálta sokukat, vagy, hogy próbáltam néha figyelni órán(stréberkedni, pedig nem voltam egy jó tanuló. Amikor az osztálynak a 95%-a órán beszélget kiabál labdázik, stb a tanár meg tanítani nem tud, akkor aközé az 1-2 ember közé tartoztam akik megtisztelték a tanárt a figyelemmel, speciel azért is, mert nem akartunk megbukni)


Nem jártam el szórakozni se velük, nem vágytam diszkóba meg ilyen helyekre. Valljuk be kocka voltam, számítógépb.zi.


Még sorolhatnám.

Lehúztam 4évet ott, plusz 1-et egy OKJ-set mellette egy esti sulit.

Utána egy másik helyen 3évet és megváltoztam.


20évesen barátnőzni kezdtem, stílusom lett(volt zselés búrám, most már hosszú hajam van), átestem pár szar dolgon, sok pszichés nyom maradt bennem ezek miatt (is), voltak nehéz időszakaim, de most itt vagyok. Normális melóm van(jól keresek és egyre jobban haladok felfelé az életben), van egy aranyos szép barátnőm(nem az első, de lehetőleg az utolsó), 1-2jobb haverom barátom, sokan tisztelnek, főleg szakmai szempontból. Ugyan még mindíg nem vagyok bulizós, bár egy Hypocrisy koncertet beterveztem jövőre. A legtöbb csesztető volt osztálytársból nem lesz semmi, mert a bulinak szórakozásnak éltek, én viszont el fogok még érni dlgokat mert nem adom fele, ezekután főleg;)


te se tedd. Lineáris életet élünk. a dolgok elkezdődnek valahol és be is fejeződnek. Csak tarts ki, a gimi-szakközépsuli egy átmeneti kor, gyorsan véget ér.

2009. szept. 24. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!