Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Cikiznek az osztálytársaim,...

Cikiznek az osztálytársaim, mit tegyek? Olyan tippeket kérek amik hatásosak!

Figyelt kérdés
2009. szept. 24. 16:52
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
általánosba járok...
2009. szept. 24. 19:47
 12/16 anonim ***** válasza:
jaah, akkor a gimiig-szakközépig lehet kinövitek a dolgokat és ott már simán lehet, hogy minden faxa lesz.
2009. szept. 24. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
mondjuk szerintem elég gyerekesek....
2009. szept. 24. 19:49
 14/16 anonim ***** válasza:
óóó kérdező, ha egy hétre testet cserélnénk...:) szénné lehetne oltani azokat a kölyköket. írod hogy nem jókat szólnak be, gyerekesek és ráadásul csak együtt szoktak pofázni. tényleg csak annyit kell tenned hogy ne hagyd magad, vágj vissza. még akkor is amikor egyedül vannak. nem tudom külsőre kifogásolhatók e de mint írtad, maguk a jellemük egy nagy gyengepont, cikiznek mert xy, te cikizd ki a cikizésükért, forgasd ki a szavaikat, csinálj belőlük hülyét, éreztesd velük hogy eddig is csak azért nem szólogattál vissza mert annyiba se nézted a gyíkokat, de már kezded unni.
2009. szept. 24. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:

Ilyeneket szerintem három módon lehet legyőzni:

1. Ésszel

2. Erővel

3. Ignore.


1. Intézni kell hozzájuk egy monológot, jó hosszút. Nekem ez akármikor bevált, habár nekem ilyen élményem (durvább igen) soha nem volt, csak baráti körben szaladt el néha a ló és ott kellett békés keretek közt helyretennem a dolgokat :D (muhahahaha). Az értelmes szó sokszor csodákra képes.

2. Össze kell fogni valakikkel és ellentámadást intézni. Én már nagyon bánom, hogy pár c-kategóriás egyént nem ruháztunk meg jól bandába verődve általános iskolában, amiért ok nélkül belénk kötöttek. Persze ez veszélyes, de hatásos lehet.

3. Leszarni, levegőnek nézni az ilyeneket. Persze írtad, hogy ez nem működik.


Viszont egy biztos: mese nincs, egy rohadt mocsok világban élünk, ahol sajnos nem maradhatunk meg csendes, jóhiszemű emberként. Az ilyen aljadékok mindig megtalálják az embert, akárhová is megy, akármit is csinál. Így én főként azt tudom tanácsolni mindezek mellett, hogy vetkőzd le a "csendességet", és igen is mutasd meg, hogy veled nem g*cizhetnek ilyen söpredékek. Primitív embereknél 1-2 hangos szó is megteszi.


Óvodában engem is sokat cseszegettek, csak durvábban. Miért? Mert nem voltam "vagány". Persze később sem lettem az, de kb. általános iskola 1-jétől megtanultam, hogy az ilyen mocsadék primitív szarcsimbókok ellen igen is agresszíven kell fellépni. Egy-két rámordulás, vagy ízes káromkodás nálam mindig megtette (sokak szerint nagyon félelmetes vagyok, ha felbőszítenek :D). Nem is tudom, az általános iskolát hogy tudtam volna megcsinálni, ha nem húzom fel a kesztyűt és a "csendes" szerepkörben maradok. Sajnos segíteni senki nem fog, mert se a szülők, se a tanárok nem lehetnek mindig ott, nem foghatják az ember kezét. Kicsit agresszívebbnek kell lenni szvsz, illetve jó, ha az ember csoportokba verődik, megpróbál több emberrel barátkozni, kapcsolatokat teremteni, szövetségeseket szerezni.

2009. okt. 1. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
:D
2010. jan. 13. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!