Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Antiszociális vagyok ha...

Antiszociális vagyok ha lányos ruhákat veszek fel?

Figyelt kérdés
sokak szerint az vagyok,..de! az a sok birka akik beszólnak ők nem antiszociálisok? volt már hogy aq tanár is beszólt de miért?
2009. szept. 25. 08:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
84%
Mármint fiúként? Nem nem vagy, csak transzvesztita vagy, hát manapság már ezzel sincs túl nagy gond, csak hát osztálytársak stb azért beszólnak persze, mindenesetre sztem nincs ebben semmi extra, legalábbis én sztem észre se venném kb
2009. szept. 25. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
84%
Mi számíthat lányos ruhának?! A szoknya, csipkés blúz??? Sztem inkább a lányok öltöznek fiúsan mostanság, mint fordítva... Max. a színek...
2009. szept. 25. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Tisztában vagy te az antiszociális jelentésével?
2009. szept. 25. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
13%

Szerintem már tök normális ha egy fiú lányruhába bújik. Sokaknak még idegen de ettől még biztosan nem vagy antiszociális, hogy nem fogadod el a társadalom normáit, hogy fiú csak fiúruhába járhat lány pedig lányruhában.

L.

2009. szept. 25. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
88%
Hát ha sminkben, magassarkúban, szoknyában blúzban melltartóban mész be a suliba, akkor szétszednek az tuti és meg is értem.
2009. szept. 25. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
78%
inkább csak meleg
2009. szept. 25. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Tisztázzuk a fogalmakat:

Antiszociális: társadalomellenes, közösségellenes (magatartás, gondolkozás).

Transzvesztita: férfiruhában járó nő, ill. női ruhában járó férfi.

Tehát ha lány vagy, és nőies ruhákat hordasz, azzal nincs semmi gond. (Ez esetben az antiszociális jelző nem a ruhatáradra vonatkozik). Ha a ruha nem nőies, hanem inkább k.vás, akkor ne csodálkozz, hogy beszólnak.

Ha fiú vagy, és lányos ruhákat hordasz, akkor sem antiszociális vagy, csak transzvesztita.

2009. szept. 25. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
78%

Ne törődj vele, az "antiszociális" csak egy címke, amit szeretünk olyan emberekre aggatni, akik nem tetszenek nekünk. Ha nem ártasz másoknak, akkor nem vagy antiszociális.

És hogy miért szólnak be? Az emberek bizalmatlanok, félnek, idegenkednek az elfogadott társadalmi normáktól eltérő viselkedéstől. Ezt sokan aggresszióval vezetik le. Bár ez ügyben a magyar társadalom sokat fejlődött (pár évtizede pl. még a hosszú hajú férfiakkal is pont így viselkedtek), még mindig el vagyunk maradva a nyugati társadalmaktól.

Igazából ezen nem tudsz változtatni, legfeljebb azzal, hogy kitartasz az öltözködésed mellett, és az emberek szép lassan megszokják, és másoktól is jobban el tudják majd fogadni. A másik lehetőség, hogy behódolsz, és úgy öltözködsz, ahogy elvárják. Ez már a Te döntésed.

2009. szept. 25. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
63%
ha ezt fiú létedre kérdezed, akkor a válasz: nem antiszociális leszel, hanem b.uzis!
2009. szept. 25. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
48%
de megcseszitek, már megint afalnak megyek, miért kell a melegséget ismét tök jól összekapcsolni a nőies ruhákkal ? bassz tiszta ideg leszek esküszöm, csak mert pl. egyik legjobb haverom válogatott sportoló egy küzdősportban, na nem igazán nevezhető lányosnak, aztán hoppá meleg mint a vasaló, szóval baromi szerencsétlen, és a tudatlan emberekben meg csak erősíti a hülye képet a melegekről ...........
2009. szept. 26. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!