Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Egy nő ismerősöm meghivott a...

Egy nő ismerősöm meghivott a lagzijába, ez még nem is probléma számomra!? Folytatás lent.

Figyelt kérdés
A probléma az, hogy nincs barátnőm, feleségem akit elhivhatnák magammal, mert igy szerintem elég gáz beállitani egymagamban több száz személyes lakadalomban, majd ott tengődni jópár órán át alig ismert emberek közt! Ti mit tennétek a helyemben?
2013. ápr. 25. 22:42
 1/8 anonim ***** válasza:
Haverlányok? Szomszéd csajok? Kolléganők? Valaki csak van. Ha más nem, egy lány unokatesó.
2013. ápr. 25. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Egy kisseb vállalkozásom van ami teljesen leköt és igy az első három lehetőség khúzva,a lány/nő unokatesó hangzik legjobban de mind férjnélvannak!

Biztos ,hogy van valami "alternativa" csak még nem tudom!

2013. ápr. 25. 23:59
 3/8 A kérdező kommentje:

Egyszerűen nincs olyan kapcsolatom,hogy haverlány de még csak hasonlósem,de mégcsak szomszédcsaj sem akivel olyan kapcsolatban lennék,koléganőről nem is beszélve!

Egyetlen nő lett volna akit elhivatnák de sajna ő lesz a menyaszony :)

2013. ápr. 26. 00:06
 4/8 anonim ***** válasza:

Jópofa a kérdésed, mintha azt kérdezted volna: megnyertem a lottón a főnyereményt, vajon átvegyem-e ?

Persze hogy menj el egyedül. Azzal táncolsz, akivel akarsz, olyan társasághoz csapódsz, ahol jól érzed magad... Nem előírás az, hogy csak női "kísérővel" mehetsz, sőt... ott ismerkedni is lehet...

2013. ápr. 26. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Emegyek én veled!
2013. ápr. 27. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Végre valaki!

Honnan vagy ha szabad kérdeznem?

2013. ápr. 27. 22:50
 7/8 A kérdező kommentje:
Egyébként ha nem megyek el az milyen következményekkel járhat?Döntött már igy valaki?Ez lehet,hogy egy másik kérdés kéne,h legyen!?
2013. ápr. 27. 23:41
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem hiszem hogy megsértődnék.
2013. ápr. 28. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!