Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Mit vennétek ajándékba, ha...

Mit vennétek ajándékba, ha sok a gyerek és különböző korúak?

Figyelt kérdés

A párom nagynényjéékhez utazunk jövő héten. 4 gyerek van, 2 saját, 2 nevelt, 9 hó, 5 év, 13 év 17 év. Külön ajándék kellene annak az idősebb nőnek, akinél aludni fogunk (a férj édesanyja és cukorbeteg). Ilyenkor hogy szokás?

Azért nem vagyunk eleresztve anyagilag, én dolgozom de mindketten egyetemisták vagyunk.


2013. ápr. 26. 22:38
 1/7 anonim ***** válasza:
29%
Szerintem a 9 hós nem fog megsértődni, ha nem kap semmit :-) A másik háromnak UNO kártya?
2013. ápr. 26. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
74%
társas
2013. ápr. 26. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
81%
Társas, csoki a gyerekeknek. Pelus a picinek, az elég drága, biztos nagyon örülnének neki.
2013. ápr. 26. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
90%
Elég pár apróság. Pl. csörgő a picinek, a nagyobbaknak pedig 1-1 tábla csoki.
2013. ápr. 26. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
90%
A pelusnak nem biztos, hogy örülnek, ha nem tudod, milyen kell neki. Van, hogy egy adott márkához kell ragaszkodni a baba érzékeny popsija miatt + a méretet is kell tudni.
2013. ápr. 26. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
57%

Valamilyen babáknak való cucc, segítenek a bababoltban az eladók, a többieknek ha tényleg nagyon nincs pénzetek akkor milkacsoki, vagy ha valamennyi mégis van, akkor Citadella, vagy Munchkin kártyajáték (én 22 éves vagyok, de úgy vágyok egy olyanra :)) A szülőknek mehet egy üveg bor, vagy süss süteményt, illetve ha az öreglány cukros sütisütésnél ezt is vedd figyelembe, neki meg még külön egy pici virágos kosarat (pár száz forintért lehet kapni)

Összegezve:

Valami babás mütyűr a babának

Csoki és ha annyi pénzetek van Citadella a kölyköknek

Sütemény (cukorbetegeknek való, ha az kell) a felnőtteknek

Kis cserepes virág a nagyinak


Ha sütni nem tudsz, vigyetek bort. Vendégségbe szárazat illik vinni.

2013. ápr. 27. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek :) :D
2013. ápr. 27. 14:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!