Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Az iskolában hogyan szokás...

Az iskolában hogyan szokás valakivel összehaverkodni?

Figyelt kérdés

Valakivel másik évfolyamból, nem osztálytárssal.

Mert nekem nem megy, eléggé le akar rázni mindenki, akivel már megpróbáltam, hogyan lehet jól, eredményesen összehaverkodni valakivel ott?


2013. ápr. 27. 08:53
 1/2 rémuralom ***** válasza:
90%
Valami közös körben. Az iskola is közös kör ugyan, de az túl nagy ahhoz, hogy ott csak úgy kialakuljanak ilyen kötődések. Valami kisebb kell. Délutáni sportkör (akár az iskola keretében, akár azon kívül), hétvégi buli (részegen könnyebb a haverkodás, csak aztán emlékezzetek egymásra hétfőn :D) meg ilyesmik. És persze türelem, nem fog elsőre menni minden.
2013. ápr. 27. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az első jól beszél. Például egy csomó embert egy eggyel fölöttem járó ismerősöm által szervezett kocsmázáson ismertem meg. A másik ilyen egy Paddy and the rats koncert volt, ahol a sulinkból szinte mindenki ott volt, aki szereti a rockzenét.
2013. ápr. 27. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!