Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » A menő/népszerű csajok/srácok...

A menő/népszerű csajok/srácok körében alapfeltétel a jó kinézet vagy egy átlagos kinézetű fazon is lehet az emberek kedvence?

Figyelt kérdés

jó kinézet alatt az istenadta génekről beszélek, ha valaki eleve nem úgy született, hogy jóképű/szép akkor szerintetek ugyanolyan esélye van megszerettetni magát az emberekkel, mint a jóképű/szép társainak?


csak vegyük 10es skálán az embereket

egy 10/4-5 ös embernek lehet eszement jó stílusa ami miatt vonzóvá válik az emberek szemében, és ezáltal népszerűvé válik?


én úgy gondolom igen, itt van pl Barney Stinsont alakító neil patrick harris, na ő szerintem egyáltalán nem jóképű fazon, de mégis akkor arca van, ha valakinek tényleg ilyen stílusa lenne az életbe tuti odáig lennének érte a nők és egy bazi nagy haveri társaság mögötte


viszont, ilyenből kevés van aki nem néz ki jól és mégis hatalmas arc/szimpatikus nagyon sok embernek


mi a titok?


a kérdésemet onnan indult, hogy eleve szeretem elemezgetni az emberek személyiségét, viselkedését

suliba van pár ilyen népszerű ember, csak egy a gond a csaj szerintem jól is néz ki(ennek ellenére osztálytársaim nincsenek elájulva tőle, sőt van hogy felhozzák a testi hibáit) ,és ha valaki szép akkor van önbizalma ami egy vonzó személyiséget alakíthat ki benne, de mivan ha átugorjuk ezt a részt és nem nézzük a kinézetet hanem csak egyszerűen népszerű de csúnya, ők hogy működnek, honnan táplálkoznak?


(a kérdésemet nem azzal a céllal tettem fel, hogy leoltsatok, ez most nem érdekel)


18f


2012. jan. 16. 15:11
 1/9 anonim ***** válasza:
te egy olcsójános vagy xD
2012. jan. 16. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Aki attól menő,mer szép,azt én 2 centiről leköpöm sűrű túrhával,+ azokat is,akik annak tartják...^^
2012. jan. 16. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A szépség relatív fogalom...
2012. jan. 16. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szóval az a helyzet, hogy van 1 csaj, aki neked tetszik, a haverjaidnak + nem, és cikinek tartanád előttük? Nincs neked vmi szociális defekted? Nem baszogatásnak szánom.:)Ez a menő-nem menő dolog eléggé ilyesztő, ha így rágörcsölsz erre a témára, az már régen rossz... Szerintem aki úgymond "menő",az vastagon telibefossa azt, hogy őt ki és mennyire tartja szépnek vagy jófejnek, egyszerűen jól érzi magát a bőrében, olyan a személyisége, hogy csak úgy simán népszerű, és nem parázik azon, hogy mitől lehet az.:) szerintem.
2012. jan. 16. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Vannak olyan emberek,akik nem foglalkoznak a külső adottságokkal,most ez így giccses, h a külső nem számít + stb,de tényleg léteznek olyanok,akiknek egyszerűen nincs esztétikai érzékük,vagy ha van,akkor nagyon szar,és ezt ők nem tudják,pont azért,mivel nincs nekik olyan,h szépérzék...lásd:kacsaszájúak-na ők azért pumpáltatják tele a pofájukat,mert úgy látják magukat szépnek.A jó kinézet teljesen viszonylagos...Valaki pont azt látja szépnek,amit te rondának,és ez fordítva is így működik,úgyhogy valószínűleg az olyan emberek,akiket te rondának tartasz,az olyanok körében lesz totál népszerű, akik jófejnek is és szépnek is tartják...Biztos,olyanok is vannak,akik téged tartanak rondának...azokkal ne barátkozz!;) Ja + még olyan is van, h az illető tényleg nagyon pocsékul néz ki,de olyan nagyon tündér, h maga a jóság, + vicces, + stb,akkor előbb utóbb szépnek is látják az emberek... De maga ez a téma olyan nagyon bonyolult, h le se tudom írni,elfáradtam xD
2012. jan. 16. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

a korosztályában sok srácnak bejön sztem (17 éves, de az osztályba, mindenki olyan tök átlagosan kezeli,én meg mióta úgy néz rám/hónapokig úgy kezelt mint aki bejön neki ,na onnatól kezdve nem bírtak ránézni, mert olyan marha vonzóxd)

de ez egy más téma és ne ez számítson


én nem menő akarok lenni, csak egyszerűen megtalálni a stílusom és legyőzni a gátlásaimat(pl ha osztály előtt kell a véleményemet kinyilvánítani)


jah..valahogy engem mindig is zavar ha sok a pattanás a fejemen jól el is rontja a kedvem, de van olyan csúnya osztálytársam aki nagyon nagy arc és még barátnője is van..áhh nemértem, mondjuk ő ápoltabb fajta


tudod nehéz úgy jó lenni ha nem értékelnek annak aki vagy? hanem azokat tartják jófejnek aki jó a röngtönzéses poénkodásban..

1 nagyon jó barátom van, és kevés emberrel érzem igazán jól magam:\ nemértem miért vagyok én iylen

2012. jan. 16. 21:54
 7/9 anonim ***** válasza:
Minden csajnál alapfeltétel a jó kinézet, és általában a menő srácoknál is.
2012. jan. 17. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
én is így vagyok, mint te kérdező, én is keresem a stílusom, meg úgy egyáltalán önmagam, és egyáltalán nincs sajnos önbizalmam az osztály előtt alig szólalok meg, pedig már 4 éve járunk egy osztályba..18/L
2012. jan. 17. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom mennyit segít, meg mennyit értesz meg belőle, de talán segít, ha megfogadsz pár tanácsot.

Először is: Mindenképpen fordíts annyi időt és energiát, hogy mindig jól érezd magad a bőrödben. Ezt úgy érheted el, hogy elkezded felkutatni, ki is vagy te. Indulj ki abból, hogy mi az amit szeretsz, mi az amitől jól érzed magad. Emeld ki, és helyezd előtérbe ezeket a dolgokat.

Fontos, hogy mindenről, legyen saját, határozott véleményed, és ragaszkodj hozzá, merd felvállalni.

Tudd meg, mik azok a tulajdonságok, amik jók benned, légy rájuk büszke, a többi tulajdonságodhoz meg állj úgy hozzá, hogy senki sem tökéletes, mindenkinek vannak hibái, a lényeg hogy te úgy vagy jó ahogy vagy. Ne higgy abban hogy meg tudsz vagy meg kell változnod. Figyeld meg mire hogyan reagálsz és milyen gyorsan. Mitől leszel mérges, mitől leszel boldog, mennyire van hatással rád, ha fáradt vagy, meg ilyen apróságokat, hogy minél jobban ismerd saját magad. Előbb utóbb, ha minden igaz, sikerül megtalálni azt a stílust, ami közel áll hozzád. Ha több stílus is szimpatikus, akkor te egy többrétű ember vagy, annál érdekesebb. Szerintem a legjobb, ha találsz egy hobbit, amit mondjuk sok közös érdeklődésű ember társaságában űzhetsz. Ismerkedj minél több emberrel, önbizalmat ad, ha minél több ember vesz körül, akikkel sikerül laza hangulatba kerülni. És ne az legyen a cél, hogy menő legyél vagy népszerű. A cél az legyen, hogy ismerd önmagad, és hogy te is rájöjj, nincs szükséged azokra a "menőkre" akik közt nem érzed jól magad. Hidd el, hogy te is érsz annyit, hogy kijelentsd "kik ők nekem" és leszard őket. Az úgynevezett "csúnya" de népszerű emberek, azzal érik el amit elérnek, hogy mindent lazán vesznek, nem állnak le aggódni azon hogy "jaj most mi lesz" adott esetben, hogy hányan fogják szeretni őket, csak adják, ami belülről jön. És mondom, ha nem jön belülről semmi, akkor nem a te társaságod. Az osztály amúgy is egy különböző diákokból összerakott, összeerőltetett társaságnak épp nem nevezhető csoportosulás. Nagyobb esélyed van olyan helyen érvényesülni, ahová nem kényszerből, hanem önszántadból mész. Nem tudom segítettem-e, mert ezt csak onnan lehet igazán megérezni, ha az ember megtapasztalja és magától eljut eddig a gondolatmenetig. Különben a lazaság is olyan lesz hogy "hú most lazának kell lennem" és már az is görcsölés. Azért sok sikert :)

2012. szept. 27. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!