Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Ciki a kertben napozni egy 18...

Ciki a kertben napozni egy 18 éves lánynak?

Figyelt kérdés
Nálunk az a helyzet, hogy a kertnek csak a hátsó részén tudok napozni, ami nincs elkerítve a szomszédokétól, és az egész utca hátsó kertjén tökéletesen át lehet látni. Néha lejönnek egy kis délutáni ültetésre, meg egyéb munkákat végezni, és úgy érzem, hogy rosszallóan néznek rám, és nagyon kellemetlenül érzem magam, hogy ott fekszek. Szerintetek ez illetlen? (MÁshol sajnos nem tudok napozni.)

2013. ápr. 29. 16:27
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Azt kihagytam a leírásból, hogy a szomszédokról lenne szó. :)
2013. ápr. 29. 16:29
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne ciki? A kert azért van, hogy használd. Nyugodtan feküdj ki, semmi illetlent nem teszel. :)
2013. ápr. 29. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem ciki.A saját kertjében,udvarában azt csinál az ember,amit akar.
2013. ápr. 29. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

A te kertedben akkor napozol amikor akarsz, ha figyelnek tojd le az egészet.

Én is ebben a korban állandóan otthon napoztam, amikor nem volt lehetőségem strandra menni. Én falun laktam fogtam magam kimentem leterítettem a plédet és lefeküdtem napozni.

Kutyát nem érdekelte ez az egész.

Hivatalosan meztelenül is napozhatnál mert a te magán területed ott azt csinálsz amit akarsz, csak gondolom kerülnéd a kukkolókat :)

2013. ápr. 29. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
81%

Arra nem gondoltál hogy azért néznek asszonyok vagy férfiak is mert csinos vagy? Bevallom én is megnézem az összes napozó csajt akárhol legyek is, azért van a szemünk :D

Különben is a ti kertetek, ha csupaszon fekszel ott akkor sincs belőle semmi

20/F

2013. ápr. 29. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem ciki, azt csinálsz a kertetekben amit akarsz.
2013. ápr. 29. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha ők kiülhetnek, te miért ne tehetnéd? Azért van a kert.

Egyébként nem hiszem, hogy rosszallóan néznek, inkább csak kíváncsiskodnak, csorgatják a nyálukat. :)

2013. ápr. 29. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 pinkpancser ***** válasza:
100%

Ha jól gondolom a nőnemű egyedek néznek rosszallóan. A pasik meg inkább nyálcsorgatnak :)

Egyébként én kimondottan örülnék neki, ha a szomszédban 18 éves csajok napoznának;)

2013. ápr. 29. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

hát nem érted:ők dolgoznak,te pihensz.


Az emberek irigyek és sokszor rosszindulatúak.

2013. ápr. 29. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Erre gondoltam én is. Csak ők azzal nincsenek tisztában, hogy ők dolgoznak napi 8 órát + a kertben egyet kettőt, nekem meg suliban van 8 órám, és még este 10-kor tanulok + hétvégén is. De ezt nyilván nem fogom nekik elmagyarázni, mert olyan jóban azért nem vagyunk... :/
2013. ápr. 29. 18:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!