Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Ciki a kertben napozni egy 18...

Ciki a kertben napozni egy 18 éves lánynak?

Figyelt kérdés
Nálunk az a helyzet, hogy a kertnek csak a hátsó részén tudok napozni, ami nincs elkerítve a szomszédokétól, és az egész utca hátsó kertjén tökéletesen át lehet látni. Néha lejönnek egy kis délutáni ültetésre, meg egyéb munkákat végezni, és úgy érzem, hogy rosszallóan néznek rám, és nagyon kellemetlenül érzem magam, hogy ott fekszek. Szerintetek ez illetlen? (MÁshol sajnos nem tudok napozni.)

2013. ápr. 29. 16:27
1 2
 11/15 pinkpancser ***** válasza:
10%
Legegyszerűbb ha teszel rájuk. És amúgyis hogy képzelik, hogy csak úgy kimennek a kertjükbe? :)
2013. ápr. 29. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell neked ott magyarázkodni meg rosszul érezni magad, hogy kicsit lazítani szeretnél. Az életben még nagyon sok olyan szituációban lesz majd részed, amikor az emberek el fognak ítélni olyan dolgok miatt, amiről vagy nem tudnak semmit, vagy semmi közük hozzá, vagy a kettő együtt. Mindenkinek nem magyarázhatod meg, hogy mit miért csinálsz.

Ha nem toleránsak, ha nem merül fel az agyukban, hogy másnak is van élete, akkor dögöljenek meg ott ahol vannak a rosszalló nézésükkel együtt.

2013. ápr. 30. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Amíg nem toplesz, addig szerintem egyáltalán nem ciki. Mindenki ott napozik, ahol tud. Sztem inkább irigyek, hogy nekik meló van, te meg csak úgy napozhatsz.
2013. máj. 1. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Még ha toplesz sem ciki, ha téged nem zavar, hogy más meglát. A kertedben azt teszel amit jól esik.
2013. máj. 2. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Szard már le nagy ívben, én néha egy szál f*szba megyek lábat áztatni és sörözgetni. Aztán volt hogy kiült a szomszéd család, na ott azért odatettem a szalmakalapot, hogy ne hüledezzen a sznob banda.
2013. máj. 6. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!