Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Mit illik ajándékba vinni, ha...

Mit illik ajándékba vinni, ha először találkozom egy lánnyal, és három napot náluk töltök, mint vendég?

Figyelt kérdés
A lány 24 éves, én 22 éves lány vagyok.
2013. máj. 2. 00:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Kicsoda ez a lány neked? Rokon, barát, ismerős?
2013. máj. 2. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Barát.
2013. máj. 2. 00:38
 3/5 Simon0211 válasza:
Hát ha a lány a szüleivel él még, akkor egy üveg bort illik vinni a ház urának. Bár azt inkább férfiak szokták ajándékba vinni. De ha igen illendő akarsz lenni akkor mindkét szülőnek viszel valamit. Az apának továbbra is él az üveg bor az édesanyának meg hm..., talán valami olcsóbb nőies szett (olyasmi amiben van tusfürdő, testápoló, arckrém stb). Bár lehet nálam jobb ötleteket is adnak a női részre. A lánynak szerintem nem feltétlen kell vinned, hisz nem az ő lakásában leszel, de ha őt is meg akarod lepni, akkor bármi barátias.
2013. máj. 2. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem egy üveg bor az apukának, egy bonbon az anyukának, és a lánynak is valami édesség - bár feltételezem, hogy őt jobban ismered, szóval, ha pl. imád teázni, akkor vihetsz neki azt is.
2013. máj. 2. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Minek ajándék? Tiszta hülyén néz ki! Legközelebb Te hívod el Hozzátok és meg van oldva. Vagy hívd meg őket egy fagyira, de előre ne vegyél semmit, mert tényleg ciki.
2013. máj. 2. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!