Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Nagy bajban vagyok, mit...

Nagy bajban vagyok, mit tanácsoltok erre?

Figyelt kérdés
Úgy érzem,hogy nagy bajban vagyok lelkileg.Az életem olyan volt amilyen,itt nem ez a lényeg.Kiüresedettnek érzem magam és a környezetem brutalitása és kötekedése kiborít.Egész nap szorongok és nyugtalan vagyok.Úgy érzem,hogy semmi nem tudna lenyugtatni vagy megoldani a problémákat,csak az,ha végre megölném ezeket az embereket,akik nem bírnak békén hagyni,vagy bántanak.Mit tegyek? Nem bírom tovább,beteges álmaim vannak és aludni sem tudok!Ez nem vicc!!!

2013. máj. 5. 17:36
 1/10 anonim ***** válasza:
korod? kik bántanak?
2013. máj. 5. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ne keresd azok társaságát akik bántanak. Ismerj meg új embereket. A rosszat el kell engedni.
2013. máj. 5. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
52%

Olvasgasd a Zsoltárok könyvét. Próbáld ki, felütöd valahol és elolvasol egy-két zsoltárt.

Vannak esetek, amikor csak Isten tud segíteni, hogy kikerüljön az ember a bajból.

Szörnyű brutalitások történnek manapság, remélem, te nem akarsz elkövetővé válni!

2013. máj. 5. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
17 vagyok,többnyire a korombeliek,iskola és osztálytársak,de még a környékbeli felnőttek és szomszédok sem hagynak békén.Folyton figyelnek és rólam beszélnek a hátam mögött.
2013. máj. 5. 19:35
 5/10 hunbula ***** válasza:
100%

Szerintem, először is, kérd szakember segítségét. Ha kínosnak érzed ezt, tartsd titokban, de egy JÓ pszichológus rengeteget segíthet.


Másodszor... Kik ezek? Undok, kicsinyes emberek. Tanuld meg, hogy le kell sz*rni őket, a korlátolt véleményükkel együtt. Csinálj olyan dolgokat, amiket szretsz és örömöd leled bennük, és ne foglalkozz az ilyen retkekkel.

2013. máj. 6. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Járj küzdő sportra!1 részt fegyelemre tanít, 2 részt önbizalmat ad,3 feszültség levezetésre tökéletes.ott ütheted verheted a társaidat nem teszel bennük kárt mert van rajtuk védő(fog, sípcsont, box kesztyü fej stb)4 megtanulod hogyan védd meg magad.Tapasztalatból írom h ha verekedésre kerül a sor a kötekedők vezérét üsd meg ha annak be tudsz vinni 1 jobb horgot a talpnyalói nem mernek rád rontani.Az ilyen kötekedő bandába mindíg van 1 hangadó vezér és a csicskásai az ő szavára ugranak.
2013. júl. 19. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
A kötekedőkről azt kel tudni h a kötekedésük hátterébe mindig v anyagi v családi konfliktus áll.A kötekedők általába rosz családi körülmények között élnek pl alkoholista apa melett aki esténként agyon veri a családját.Mivel az apa bántalmazza a fiát ezért a fia ugyan ezt teszi a nyomi osztálytársakkal.Ha a kötekedő elkéregeti a tizóraidat v minden nap erőszakkal elveszi a zsebpénzedet akkor biztos h anyagi nehézség áll a háttérbe.Mivel neki nincs pénze csokira édességre ezért el veszi attól akinek van.Ezt a munkámból kifolyolag tudom
2013. júl. 19. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
"Folyton figyelnek és rólam beszélnek a hátam mögött." Lehet, hogy csak besokalltál mindebből, de lehet, hogy hajlamos vagy egybizonyos pszichológiai betegségre. Nem nevezem nevén itt, az emberek szeretik felkapni a hangzatos szavakat. Ki kellene vizsgálni ezt az egészet. Környzettel, mindennnel együtt.
2014. ápr. 14. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Én teljes mértékbe megértem a kérdezőt mert pár évvel ezelőtt ugyan ebbe a cipőbe voltam mind most ő.Eleivel csak szekáltak,majd elvették a pénzemet a végén meg bele nyomták a fejemet a wcbe meg lepisilt almát etettek meg velem.Persze a tanároknak hiába szóltam nem tettek semmit.A szüleim már hivatásos személyekhez mind nevelési tanácsadó,népjollétis,családsegítő szervezetekhez is fordultak de az igazgató nő ezen személyek hatására sem cselekedett.Mikor már minden lehetséges megoldás semmivé lett úgy döntöttem h magam veszem kézbe a dolgot.Megkéseltem a bántalmazóim vezérét.Az igazi gond csak ezután jött.Mert Rendőrségi és bírósági ügy lett a dologból.El kerültem Kecskemétre a fiatalkorúak börtönébe.Na az igazi pokol ekkor kezdődött.Az osztálytársaim az ottani gyerekekhez képest angyalok voltak.Ott a felnőttek nem csak ócsároltak hanem gumi bottal agyon is vertek és bezártak 48 órára egy magán zárkának nevezett patkányukba.Az ablakon és ajtókon rácsok voltak amikbe áram volt vezetve.Úgy h a gyilkolászást verd ki a fejedből.Itt 3 megoldás van:1 válts iskolát ,vagy hagyd ott és várd meg míg betöltöd a 18cat mert akkor mehetsz felnőtt képzésre.Én is oda járok és sokkal jobb sokkal szabadabb ráadásul nem ilyen fél kegyelmű suhancok vannak ott.Heti 2 napot kell csak bemenni a többi szabad mehetsz dolgozni.A 3.legyél magántanuló.Általába az osztályközösségeknek van csoportja a facebookon.Megkérheted a tanáraidat h rakják fel ebbe a csoportba a tananyagot.Manapság a világhálónak köszönhetően már nem kellenek magántanárok a magántanuláshoz.
2014. máj. 17. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szia!


Megértelek, én is voltam már ilyen állapotban. A megoldás: fordulj Istenhez és imádkozz, olvasgasd a Bibliát.

"Meggyógyítja a megtört szívűeket, és bekötözi sebeiket." (Zsoltárok 147:3)

2016. ápr. 25. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!