Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Normális, hogy szóltam nekik?

Normális, hogy szóltam nekik?

Figyelt kérdés

A Széchenyi fürdőben voltam és a meleg medence lépcsőjén ücsörögtem. Mellettem egy csaj a fiúja ölében ült. Nem hallgatóztam, de elég hangosan beszéltek egymással, úgy hogy akaratlanul is hallottam, amit beszéltek. A srác mondta a csajnak, hogy pisilj az ölembe. A csaj kérdezte, hogy most, itt? Én meg odahajolva hozzájuk halkan megkértem őket, hogy legyenek tekintettel a medencében lévő más emberekre is, és menjenek ki esetleg a zuhanyzóba .A válasz csak annyi volt, hogy foglalkozz magaddal!

Jogos volt , hogy szóltam? Vagy csak odébb kellett volna mennem? Egyébként odébb mentem!



2013. máj. 19. 18:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Teljesen jogos, primitív emberek.
2013. máj. 19. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
-.- Hát én még vissza is szóltam volna.
2013. máj. 19. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Mi a franc köze van ennek a Szexualitáshoz???!!!
2013. máj. 19. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 kovacsdorka. válasza:
Gyökerek :') jó hogy szóltál
2013. máj. 19. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Én pofán is kúrtam volna mindkettőt.
2013. máj. 19. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Az, hogy ott élvezkedtek mindenki szeme láttára. Azért nem szóltam, de a pisi azért egy kicsit durva.
2013. máj. 19. 18:59
 7/12 A kérdező kommentje:
A hármasnak szóltam.
2013. máj. 19. 19:00
 8/12 anonim ***** válasza:
Jogos.
2013. máj. 19. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Egy primitív embernek hiába is mondasz akármit, nem fogja soha megérteni, csak annyit érzékel, hogy b*szogatod. Hangosan kellett volna mondanod, hogy behugyozott a ribanc. Szégyenérzetük azért csak van valamennyi ezeknek a patkányoknak.
2013. máj. 19. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Én is azt gondoltam, hogy hiába szóltam, azért mentem át a másik medencébe.
2013. máj. 19. 19:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!