Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Mit gondoltok azokról az...

Mit gondoltok azokról az emberekről, akik mindig elkésnek a megbeszélt időpontokról?

Figyelt kérdés
Felnőttekre gondolok.
2013. máj. 20. 12:21
 1/10 anonim ***** válasza:
engem borzasztóan idegesít az ilyesmi, kb. semmit sem utálok jobban, minthogy megbeszélünk egy időpontot, és az én időm megy el azzal, hogy komoly mennyiségű perceket várjak az illetőre. pofátlanságnak tartom egyrészt, ha szokássá válik, valamint képtelen vagyok komolyan venni az ilyen embert.
2013. máj. 20. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nagyon utálom. Az egyik legjobb barátnőm ilyen, de nála már tudom, hogy ráérek a megbeszélt időpont után negyed órával odaérni, még akkor is várni fogok rá :D
2013. máj. 20. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
91%
Nálam a tiszteletlenség jele és azé, hogy nem veszi komolyan, akit megvárat.
2013. máj. 20. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 rémuralom ***** válasza:
Bosszant. A barátaim között is több ilyen van, de őket már ismerem annyira, hogy direkt egy korábbi időpontot beszéljek meg velük, mint amikor találkozni szeretnék. Aztán a megbeszélt időponthoz képest én is elkésem, de az eredetileg szándékolt időpontra mindketten ott vagyunk. Ha ismeretlenről van szó, akkor továbbra is az egyik legbosszantóbb szokás.
2013. máj. 20. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
6%
Nem zavar. Sőt, ha valakit az bosszant, hogy késnek 5 percet, azt tartom gyerekesnek.
2013. máj. 20. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én alapvetően ebben rugalmas vagyok, ha nem sürgős ügyben találkozunk, és ha előre odaszólnak, hogy bocs, ennyi idő múlva megyek. Ha meg otthon várom vendégsébe az embereket, akkor belefér az, hogy nem pontban érkeznek. Akkor idegesít csak, ha arra sem méltat, hogy küldjön egy sms-t, hogy bocs, félórát kések, vagy ha direkt megmondom, hogy sietek, ezért ekkorra jöjjön, és a saját hibájából késik. Vagy még akkor, ha gyanús alakoktól hemzsegő környékre beszélünk meg egy találkozót, és egy szem lányként ott kell ácsorognom még félórát.
2013. máj. 20. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Engem is bosszant és szerintem is tiszteletlenség a rendszeres késés,más idejéből ne gazdálkodjon. Ráadásul számomra úgy tűnik vannak emberek,akik ezt direkt csinálják,mert ,hogy ők a valakik..

Na meg van olyan is,aki aztán fordítva nem tolerálná, ezeket végképp nem értem.

2013. máj. 20. 14:23
 8/10 anonim ***** válasza:
jellemtelen tahó g.cik
2013. máj. 20. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy mennyit késnek. 10 percig még belefér, de afelett már kezdenék türelmetlen lenni.
2013. máj. 20. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Üzletnél: komolytalannak gondolom, főleg akkor, hogyha egy fontos tárgyalásról van szó. Persze vannak olyan bunkók, akik meg sem említik hogy bocs hogy késtem vagy egyebek, na az ilyeneket ott hagynám szívem szerint. Tiszteletlenség....barátoknál: úgy gondolom tolerálható a késés....
2013. máj. 28. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!