Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Illik valakit megkínálni...

Illik valakit megkínálni zsepivel, ha folyamatosan szipog mellettem?

Figyelt kérdés
Van egy férfi, akivel sajnos reggelenként rendszeresen utazom együtt és sokszor mellém ül le. Halálra idegesít, hogy egész úton (30 perc) szipog és szívja az orrát, undorító, felfordul tőle a gyomrom. Gondoltam, szólok már neki, hogy kér-e zsepit, csak tartok tőle, nehogy valami idegbeteg legyen és a végén még leüt :)

2013. máj. 22. 10:30
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Az első válaszra szavazok:)

Egyébként marha idegesítő,nekem faterom csinálta mindig,többször szóltam neki normálisan,de nem érdekelte aztán muszáj voltam megkínálni zsepivel(ez kifejezetten nem tetszett neki,aztán csak felfogta,hogy milyen idegesítő másnak)mert azon a határon voltam,hogy orrba könyökölöm:)

2013. máj. 26. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
10-es, és más fülétől egy méterre szörtyögni, úgymond a taknyot szürcsölgetni nem sértés?
2013. máj. 26. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!