Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Szalagavató tánccal kapcsolatb...

Szalagavató tánccal kapcsolatban lenne kérdésem. Hogy mondjam meg a csajnak hogy nem akarok vele táncolni?

Figyelt kérdés
Szalagavató táncon egy lány akar velem táncolni. De én nem akarok vele táncolni de a baráti körben van benne és többiek is azt akarják hogy vele táncoljak. Ha azt mondom hogy nem táncolok vele akkor háboru lesz meg kérdezgetés hogy miért nem táncolok vele. Most mit csináljak létszi segitsetek.
2009. okt. 7. 15:09
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem írtál sokat úgyhogy itt is megy a kérdezgetés.

Miért nem akarsz vele táncolni?

Mással akarsz táncolni? Miért?

amit ezekre válaszolsz, azokat nekik is elmondhatod hozzá fűzve hogy de azé nincs harag ne vedd magadra stb...

2009. okt. 7. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez csak egy tánc. Ha más partnert szemeltél ki, mondd azt.
2009. okt. 7. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Mással akartam táncolni csak utánna az vissza mondta mert nem akar táncolni. Táncolni meg nem tom nem akarok vele táncolni de ezt mások vmiért nem értik meg és "erőltetni" akarják. Azt nem mondhatom neki hogy hülyén nézel ki mellettem és ezért nem táncolok veled ennyire bunkó nem vagyok.
2009. okt. 7. 16:00
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Mond azt hogy nincs kedved táncolni, vagy hogy nem érsz rá bemenni próbára.
2009. okt. 7. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!