Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Ha alkalmam nyillik hova...

Ha alkalmam nyillik hova érdemes orvosként külföldön elhelyezkedni? (Franciao, Anglia, Nemeto. , stb. ) és miért?

Figyelt kérdés
Szakosodni lehet idegen országba pl. Anglia: Van köztetek aki ismer ilyen embert, mivel másabb voltak nyelvi problémái? Hogy lehet ki kerülni?
2009. okt. 8. 22:13
 1/7 anonim ***** válasza:
61%
Ilyen helyesírással a diplomával is komoly gondjaid lesznek. Szerintem ne azzal foglalkozz, hogy lehetsz orvos Németországban, hanem azzal, hogy ne vágjanak ki magyar érettségin. Bocs.
2009. okt. 8. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
30%

Első válaszolónak: ha orvosként életeket ment, nehogy már a helyesírásába köss bele. Az én dokimnak is amikor voltam kórházban ramaty helyesírása volt...


Amúgy meg alkalmad nyílhat, ha jól beszéled az adott ország nyelvét. Kint (pl. Németo. , skandináv országok) jól megfizetik az orvosokat.

2009. okt. 9. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
50%
Hallgatóként ennél sokkal bonyolultabb kifejezéseket kell majd hiba nélkül leírnia,mert különben úgy kivágják a vizsgákról,hogy csak úgy csattan.Tapasztalatból beszélek,nem viselik el a költői szabadságot az orvosi egyetemeken.Úgyhogy tényleg ideje lesz elkezdeni gyakorolni...
2009. okt. 9. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
41%

Idióta helyesírásbhuzik. Majd amikor rajtad operál az illető, majd biztosan abba fogsz belekötni, hogy milyen a helyesírása. Ha csak idiótaságokat tudsz bepofázni, akkor ne is tedd légyszíves.

Egyébként én Angliát javaslom. Az a leggazdagabb európai ország, és sokkal fejletteb a szociális kultúra, nincs tele az ország olyanokkal mint ezek itt.

2009. okt. 9. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
20%

Kedves "intelligens" utolsó!

Talán te is orvosi egyetemen vagy hallgató?

Bár a primitív megnyilvánulásodon már leszűrhettem,hogy nem.

Majd ha tapasztalatból beszélsz,akkor szólj hozzá,és dorongolj le másokat,akik esetleg többet konyítanak a témához,mint te légy szíves.

Én annyit írtam,hogy ezzel a helyesírással az egyetemen gondjai lesznek a latin orvosi terminus technicusokkal,azaz szakszavakkal,úgyhogy lehetne kicsit gyakorolnia.

De ugye te biztosan jobban tudod,mi a helyzet,ha annyira értesz hozzá.Majd én megyek el sírásónak helyetted.

2009. okt. 9. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
64%

Előzőnek: a kérdés feltevője legjobb esetben is diszlexiás, úgy meg elég nehéz lesz az orvosit elvégezni (rosszabb esetben csak hülye.)

De Te sem vagy különb: lehet, hogy azt szereted, ha RAJTAD operál az orvos, én jobban örülök, ha ENGEM...

Lehet, hogy "helyesírásbhuzi" vagyok, de rohadtul irritálnak az analfabéták, mikor ingyenes a közoktatás.

2009. okt. 11. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Cila123 válasza:
Az olyan orvos, amely képtelen volt megtanulni helyesen írni, az nem is fog helyesen operálni. Az olyan orvos főleg a temetőket tölti. Egy olyanra orvosra nem bíznám magamat. A művelt, képzett embereket a kifogástalan helyesírás jellemez.Aki az orvosoknál nem tartja fontosnak a helyesírást az hülyébb, mint a leggyengébb orvosdoktor.
2015. aug. 19. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!