Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Miért olyan hülyék az emberek?...

Miért olyan hülyék az emberek? Fuh most panaszáradat következik.

Figyelt kérdés

Tudom, mindenki hülye csak én vagyok kisautó:)

Nah de komolyan. Írok kérdésekhez teljesen normálisan, azt olyanokat írnak vissza ami nem is illik a hozzászólásomhoz rendesen, hanem csak vissza akarnak vágni. A többi meg helyesli. Az senkit nem érdekel, hogy értelmeset írtam, csak nyomja a saját hülyeségét, olyanokon húzzák fel az agyukat amikről nem is volt szó. Van, hogy tudatlanul hülyeségeket írnak, a "korrigálás" nem érdekli őket, szelektíven olvasnak, és persze lepontoznak agyba-főbe.


Értelemszerűen nem a pontok zavarnak, hanem az, hogy ennyire nemtörődömök, mindenki csak a saját szövegét fújja, csak magukkal törődnek, birkamódra.


Aztán meg persze mindenki sír az országban, hogy mennyire rossz itt mennyire nincs összetartás, amiről ők tehetnek. Egyszerűen elkeserítő.

K.baszott szar érzés amikor maximálisan tudod, hogy igazad van, fel tudsz mutatni anyagokat is ha kell, "bizonyítékokat", érvelni tudsz, de értelmetlen, mert egyszerűen a többieket nem érdekli, csak provokálást szűr le a hozzászólásodból. Rohadtul idegesítő.


Egy a sok közül amin felbsztam az agyamat:

http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..


Ahol a csaj azon agyal, hogy elmondja e otthon, hogy abortusza lesz vagy se.

Megírtam, hogy totál megértem mind2 oldalt, azt is aki ellenzi azt is aki "odavan" érte. Megírtam, hogy esetleg felelőségteljesen kéne szexelni, erre jönnek az olyan válaszok, hogy mennyire unják már ezt a magzatgyilkosos szöveget, meggyanúsítanak, hogy itt ellenzem ezerszeresen az abortuszt(egy szóval se mondtam, hogy betiltatnám), de közben meg hogy biztos helyeslem azt ha egy kölyök állatot kinyírnak abortálás céljából. (annó én írtam ide, hogy nem bírom ideggel, hogy bnőméknél vidéken a szülei megölették a kiskutyáikat, de nem tehettem semmit, mert akkor a szülőkkel balhézok össze ami a kapcsolatunkat gyilkolja meg.

Megírtam, hogy nemárt tisztában lenni azzal, hogyan zajlik az abortusz, amiről amúgy fogalmuk nincs, szerintük ezt mind csak kitalálom, hiába idézek be leírásokat, linkelek be szakmai írásokat, inkább lepontoznak és kötekednek. De most tényleg, ilyenek a mai lányok-nők? Ennyire elfajult itt minden? Vagy csak a fórumban van mindenkinek ekkora szája?


2009. okt. 9. 00:23
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
60%

Először is had jegyezzem meg, hogy jó a helyesírásod:D


Másodszor igazad van abban, hogy van egy-két ember aki pontozza lefele a válaszokat, de... de ilyenen nehogy már felhúzd az agyad! Biztos van nagyobb probléma is életben.. Elhiszem, hogy jókat írsz, meg rendes tanácsokat próbálsz osztani, de benne van, mert mindenhol van az "azt hiszi , hogy jópofa vagyok gyerek".

Engem is pontoztak le igazságtalanul nem egyszer, de nem érdekel túlságosan, hisz nem a %-od dönti el, hogy milyen válaszokat is adsz.. legalábbis én nem azt nézem.

2009. okt. 9. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
70%

1) rossz érzéseket kelt a válaszod


2) erősen offtopic (ha még folytatás is)

2009. okt. 9. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim válasza:
81%
SZERINTEM NE A TÖBBI VÁLASZOLÓT NÉZD HANEM BÍZZ ABBAN,HOGY A KÉRDEZŐNEK VAN ANNYI ESZE,HOGY ELOLVASSA A TANÁCSODAT ÉS CIKKEIDET.HA MEG A TÖBBIRE HALLGAT AKKOR AZ MEG MÁR CSAK AZ Ő SAJÁT ÜGYE.TE MINDENT MEGTETTÉL EZ LEGYEN ELÉG.
2009. okt. 9. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:

Nem helyesírás, hanem elgépelés, bocs, sötét van, fáradt vagyok stb. Nah jó, a helyesírásom se a régi, bár a FireFox ált pirossal jelzi ha valamit elgépelek, csak oda kéne figyelnem.


Igazából mint mondom nem kifejezetten a% az ami idegesít, hanem az emberek mögötte, illetve inkább a reakciójuk, a válaszaik. Tényleg olyan válaszokat kapok vissza ami nem több durva provokációnál és semmi rendes érvelés nincs mögötte.


És valóban van nagyobb gondom is ennél, vagy legalábbis fontosabb. Ez amolyan ideiglenes agyfelb.szás.

2009. okt. 9. 01:27
 5/24 A kérdező kommentje:

Itt igazából ezen a fórumon nem csak arról van szó, hogy a kérdezőnek válaszolunk, bár elméletileg erre van kitalálva. Gyakorlatilag ez amolyan közösségi oldal ahol vitafórumokat lehet létrehozni, kommunikálni egymással. És amikor már a 20. olyan ember ír-válaszol egy topicban neked aki vagy félrebeszél, nem érti meg miről van szó, vagy csak hirtelen nekiáll balhézni, akkor az elkeserít.


Elég benézni a politika vagy vallás fórumokba.

2009. okt. 9. 01:31
 6/24 anonim ***** válasza:
60%
Én alapból nem olvasom el előre a válaszokat csak a kérdést. és mivel félórája vagyok az oldalon nemtudom itt hogy megy de máshol pontosan ez van ahogy leírtad. Ezek csak kötöszködnek. Ilyen abortuszos dolog meg elég kemény téma. De a kérdés az volt hogy el mondja e otthon. És a válasz hogy nekem annyit jelent egy abortusz mint egy gumit felhúzni vagy egy fogamzásgátlót bevenni. Arról se beszélgetünk otthon . Erről se kell.
2009. okt. 9. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
74%

Szerintem pedig vegyél vissza. Leírtál valamit és az rendben van hogy TE helyesnek láttad a saját elméletedet, de attól még lehet, hogy mások teljesen máshogy látták azt. Reagáltak, leírták a saját véleményüket. Megtehetik, nem? Ahogy ott leírtad, hogy felelősségteljesen kell szexuális életet élni és vállalni kell a következményeket, úgy azt is vállalni kell, hogy ha valamit beírsz, akkor az vitát válthat ki. Ilyenkor nem elsírni kell magad, hanem megvédeni az álláspontod. Nem utolsó vérig, csak az ésszerűség határáig. Erről szól az oldal, nem? Most képzelj el egy oldalt, ahol minden kérdésre mindenki ugyanazt válaszolja. Semmi értelme nem lenne, pont a sokszínű válaszok adják az egész lényegét.

A téma nagy indulatokat kavar, darázsfészekbe nyúltál. Én egyetértek veled abban, amit ott írtál, és a többiek erre már mocskolódásba kezdtek, és extrém példákat hoztak fel ami nem is illett oda(pl hogy sérült magzatot nem abortálnál -e, ez meg az nem erkölcstelen -e), így legitimizálva az abortuszt. Ez kb olyan, mint amikor azt mondom, hogy ha valaki megöl 10 embert, akkor az rosszabb, mint ha valaki csak 1-et ölne meg. Pedig bizony ugyanolyan rossz az is...

Így jártál, fel kellett volna ismerned, hogy itt nem arra megy ki a játék, hogy meggyőzzenek téged vagy meghallgassanak, hanem arra, hogy lejárassanak. Ezek a magyarok, ha észérvekkel nem tudnak élni, megy a kerülőúton mocskolódás, aknamunka és fals információk ömlesztése, pláne ha mindez névtelenül, a neten megy. Ezek az emberek a gép mögül ekkora arcok csak, valójában a nagy részük csak elnyomott proli, akik máshol nem fejthetik ki a véleményüket. Fingjuk sincs arról amit írnak, csak azt hiszik értenek hozzá, de nem. A téves álláspontjukat is az utolsó pillanatig védik, mert túl arrogánsak ahhoz, hogy beismerjék: tévedtek.

Szerintem ha értelmes kérdezős fórumot akarsz, ahol az ilyesmi ritka, próbáld ki a Yahoo Answerst. Angol ugyan, de legalább megvan a szint ami itt nagyon hiányzik.

2009. okt. 9. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
89%
Tök igazad van, én is sokszor kiakadtam már, de most mit tudsz kezdeni a sok birkával? ha meg valaki netán szakmailag értelmesen szól hozzá, azt azonnal lehurrogják!!! Tudnék erre jó pár példát ....
2009. okt. 9. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
86%

Tényleg durva témát választottál.Ha arra válaszoltál volna,melyik a legjobb illatú öblítő szerinted,akkor KEVÉSBÉ hurrogtak volna le.Akkor is lepontoztak volna,mert ha nem egyezik a véleményed valakiével,akkor neked annyi.

Nem értem ezt a mentalitást.

2009. okt. 9. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
83%

A hamis /téves/ tudásnál és az általa kínált biztonságnál nincs megnyugtatóbb. Amikor pedig olyat állítanak, ami egy ilyen tudással ellentétes, netán jobb magyarázat, az illetőben beindul a félelem az ismeretlentől: jobb hinni valamiben még ha nem is bizonyos, csak látszólag reális, mint nem hinni és kijelenteni: "nem tudom", ahogy utóbbin változtatni kívánva fárasztó utánajárásba, hosszadalmas olvasásba és az ebből nyert ismeretet gyakorlatban tesztelni és csak utána véleményt mondani. Hiszen pl. megtámadhatatlan bizonyítéka van, amit julisnéni unokahúgának testvérének sógorától tud.


Jó példa erre: 'tudjuk', hogy "bolygónk kering a Nap körül". Ellentéteset állító ugye síkhülye, kapásból, ugyanakkor a hülyéző is csak azzal tudná védeni az igazát, hogy ezt tanítják, tehát tuti igaz, bizonyítani viszont nem. Ezért szintén 'úgy tudjuk' valaha öltek is..


Tehát a "miért hülyék...?"-re a tudatlanság, ill. a bizony(íték)os tudás nem keresése a válasz.

2009. okt. 9. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!