Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Hogyan menjek először nudizni?

Hogyan menjek először nudizni?

Figyelt kérdés

Elhatároztam, hogy el szeretnék menni nudizni egyszer lagalább. Viszont még sose voltam. Esetleg bármi tanács, hogy hogyan, miképpen menjek először? Először távol emberektől, vagy mindjárt mindenki közé? Van valami hasznos tipp? Köszönöm válaszokat előre is!

29F



2013. jún. 18. 18:25
1 2
 1/17 anonim válasza:
82%
Meztelenül.
2013. jún. 18. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Úgy menjél, mint egy átlagos strandra.
2013. jún. 18. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
90%
Ha strandra, akkor mindenki közé. Ugy érzed igazán, hogy ez mennyire természetes. Ha campingbe, akkor se a legszélére, elbujva. Csak természetesen és lehetöleg barátnövel.
2013. jún. 18. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
83%
lehetőleg ne úgy, hogy áll a farkad !
2013. jún. 18. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha attól tartasz, hogy esetleg merevedésed lenne, akkor inkább ne a barátnőddel menj, de a legjobb megoldás az, ha előtte rárántasz. Félénknek se kell lenned, nem hiszem, hogy egy nudistastrandon bárkit is megbotránkoztatna a meztelenkedésed, egyébként is mindenki maga miatt megy el, hogy a saját szabadságát élvezhesse, tegyél te is így.
2013. jún. 18. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Úgy menj, mint más strandra, úgy vetkőzz, mint más strandon, csak teljesen, és úgy viselkedj, mint más strandon. A nudista strandra járók csak egy fürdőruhával különböznek a többi strandra járótól. Ami nincs rajtuk.

Persze a saját különbségeidet (ahogy fentebb írták) vizsgáld meg és ha természetellenes lenne, tégy róla, hogy ne következzen be ilyesmi (bár legfeljebb némi és futó kellemetlenséget eredményezne).

2013. jún. 19. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
85%

Próbálj meg elvegyülni. Ne vonult teljesen külön se és ne menj be más emberek közé se. Próbáld megtalálni az arany középutat, és viselkedj minél természetesebben. Élvezd a szabadságot.

Ne bámulj meg feltűnően másokat (persze ha úgy érzed, hogy gondod lehet odalent, akkor ránézhetsz egy ronda kövér nőre, hogy elmúljon, de ne feltűnően).

És gondolj arra, hogy ez a természetes állapot, nem a ruha, ahol egy partin mindenki azt nézi, hogy a másiknak milyen a ruhája. Itt mindenki elfogadja a testét, legyen csinos vagy ronda, nem számít, mert ez van, a sors adta, nem lehet lecserélni, mint a ruhát.

2013. jún. 20. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
81%

Igen, ránts rá, de ne ott mindenki előtt.


Én egyszer elvittem nudira egy havercsajt (gyerekkorom óta ismerem), kicsit szégyellős volt de eljött velem. Aztán kérte, hogy kísérjem el pisilni, mondtam nki h menjen be a vízbe, de ott nem tud. Elmentünk arrébb és ahogy ott pisilt, láttam, hogy nagyon zavarban van, nem megy neki. Voltam olyan tudkó, hogy nem mentem arréb és a félmerevedésemet az arca elé toltam, erre annyira zavrba jött, hogy azt hitte muszáj erre bekapta. Már éppen belemelegedtünk volna a dologba, de én kivettem mert megalázónak érzetem a helyzetet és bárki megláthatott volna. Mielőtt ti is megkérditek, nem, nem jöttünk össze.

2013. jún. 23. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim válasza:
100%
8-as! Nagy önbecsülésű leányka lehetett, ha így mindent bekapott, ami a szája elé került. nekem is bemutathatnád.... :D
2013. jún. 26. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
76%
Most, hogy írod, tényleg nincs nagy önbecsülése… :( Én nagyon szeretem őt (értsd: kedvelem) és néha a testiségig is elmegyünk. Akkor, ott a tópartján, amkior nemmaradt egy lélek sem, kicsit szerettük egymást. De ez maradjon kettőnk közt!! :)) Sokáig maradtunk, forró nyáréjszaka volt. Aztán /szó szerint/ elsírta az életének a bánatát. Van hogy fél évig évig nem találkozunk, onnan folytatjuk, ahol abbahagytuk. Tavaly volt egy pasija, sok évig, de simán ott aludt velem. Mondanom sem kell, hogy nem voltak ök nagyon jól… Rossz nézni, hogy nem úgy alakul az élete,ahogy szeretné(m). Ennyit az önbecsüléséről! :( Be nem mutatom, ő az én barátom.
2013. jún. 27. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!