Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Ti szólnátok ha 10 ft tal...

Ti szólnátok ha 10 ft tal kevesebbet kapnátok vissza15 ezres tételnél vagy cikinek éreznétek és inkább nem?

Figyelt kérdés
2013. jún. 22. 01:55
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Ruhaüzletben
2013. jún. 22. 01:58
 2/17 A kérdező kommentje:
Berskában amúgy. Nem szóltam mert cikinek éreztem. Most meg bosszant. Hogy mi van ha pont az a 10 ft fog hiányzoni valamikor. Csak pitiségnek érzem de akkor is
2013. jún. 22. 02:00
 3/17 A kérdező kommentje:
Amugy azerrt nem szoltam mert nem voltam benne biztos hogy en szamoltam jol es ha nem akkor ciki meg a 10 ft kis összeg
2013. jún. 22. 02:00
 4/17 anonim ***** válasza:
57%
Ugyan már ne emészd magad, mindenki hibázik. Valószínűleg észre sem vették, vagy ha igen, senki nem fog balhét csinálni 10 ft miatt :)
2013. jún. 22. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
26%

Ha lenne 15ezer forintom, akkor nem szólnék.

De ha az ember napi párszáz forintból éli az életét, akkor nagyon is számít az a 10 ft.

Szóval mindenképpen az összegtől függ.

2013. jún. 22. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
70%
Nem szóltam volna.
2013. jún. 22. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
54%

Én is vettem valamit nemrég ami 3490 Ft volt, 3500-at adtam, és nem kaptam vissza semmit.

Fordultam és kijöttem. Leszarom, hát most vagy nem volt aprója, vagy így gyűjti magának a pénzeket a hülyegyerek. Bunkónak bunkó, hogy szó nélkül elrakta, de nem sűrűn vásárolok ott és nem földhözvágni az a 10 Ft. Ráadásul nem is ruhát vettem, hanem egy trafót, múszaki boltban.


Ruhaboltban ott szoktam hagyni nekik az ilyen kis maradékokat, ott nem kérem hogy adják vissza. Néha én szoktam szólni, hogy köszi hagyd, és kijövök, de itt nem csináltam ezt és ez agy férfi volt, még csak nem is nő.

A férfiaktól nem várnám ezt.

2013. jún. 22. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
54%
Igen szólnék. De nem az összeg miatt, hanem a pontosság kedvéért. Nagyon sok helyen csinálják ezt , baromi szemét dolog, és bár sok ember nem szól mert cikinek érzi a 10 ft-ot. Ők nem érzik cikinek napi 100 vendégnél már megvan 1000forint,ami +30.000 egy hónapban. Sok kicsi sokra megy tartja a mondás,és tényleg! ...
2013. jún. 22. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 Salx Narval ***** válasza:
72%
Én szóltam volna és én sem a 10-20 Ft miatt. Szeretem magam eldönteni, hogy kinek és miért adok borravalót, annak biztosan nem aki önhatalmúan megítéli magának, mintha ez járna neki. Én mindenhol elvárom, hogy a visszajárót maradéktalanul, pofavágás nélkül, visszaadják, természetesen ha elégedett voltam a kiszolgálással, árúval, stb, akkor utólag én is odaadom a borcsit, sokszor többet is mint kéne.:D
2013. jún. 22. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
64%
Én is szóltam volna, és nem az összeg nagysága miatt, de nem bírom, ha az eladó önkényesen többet fizettet, mint amennyi az ára valaminek. AMúgy ilyen tételnél általában nem kérem vissza, ha adják, de ha nem akarja, akkor elkérem :)
2013. jún. 22. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!