Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit szólnátok hozzá, ha a...

Ti mit szólnátok hozzá, ha a párotok így viselkedne?

Figyelt kérdés
4 éve vagyunk együtt, másfél éve együtt is élünk. Ő általában reggel 6-tól délután 2-ig dolgozik, nekem jelenleg nincs munkám. Általában, mikor kettőkor végez, nem haza jön, hanem a pár háznyira lévő kocsmába, és ott megissza a napi 2-3 sör adagját. AZ még belefér? Vagy egyenes út az alkoholizmus felé, ha nem tudja megállni, hogy egy napig ne igyon sört?
2013. máj. 17. 13:25
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
39%

Ilyenkor melegben nem gáz a sör.

De ha nem tudja megállni és kivétel nélkül minden nap,az nekem már az alkoholizmust jelentené.

2013. máj. 17. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
75%
minden napos 2-3 sör,akárki akármit fog most mondani (persze pasik gondolom) már egyenes út az alkoholizmus felé.....
2013. máj. 17. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
74%
Az én párom is megiszik munka után egy két sört itthon. Még nem döntöttem el, hogy zavar e. Ha ennél többet kezdene el inni, akkor már biztos, hogy zavarna.
2013. máj. 17. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:

Én nagyon nem tolerálnám! Mivel apám is alkoholista volt.

Na mindegy..Ezt beszéld meg vele mihamarabb,mert még talán nem késő.

2013. máj. 17. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:

Ilyenkor melegben nem gáz a sör.

De ha nem tudja megállni és kivétel nélkül minden nap,az nekem már az alkoholizmust jelentené.

2013. máj. 17. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
35%
Ez egyenes út az alkoholizmusig. Nálam egyáltalán nem fér bele, hogy munka után kocsmázzon a párom. már azért is kiadok, hogy a kedves szomszédunk minden nap megkínálja egy doboz sörrel, amit nem utasít vissza, mert hát ingyen van. Ritka alkalom, hogy nem fogadja el. Én most nagyon dolgozom azon, hogy ez megszűnjön, mert ha a szomszéd nem kínálgatná, akkor egyáltalán nem lenne alkalma inni.
2013. máj. 17. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:

Nekem nem tűnik soknak, de persze valószínűleg más lenne a véleményem, ha barátom minden nap sörszagúan jönne haza.

A rendszeresség a gáz, nem a mennyiség.

2013. máj. 17. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
Ha minden nap ezt csinálja, az azért már elgondolkoztató. Heti 1-2 alkalom beleférne. De az sem rendszeresen. Szerintem gáz.
2013. máj. 17. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
75%

Havonta 20 munkanap

Napi átlag 2,5 sör

Átlag korsó sör: 250 Ft


20 x 2,5 x 250 = 12,500 Ft


12,500 Ft ami havonta csak sörre megy el, mellette otthon várja egy munkanélküli feleség, akinek nincs keresete.


Szerintem nem az alkoholizmus a gond, hanem az, hogy nem fogja fel, hogy máshol is jó helye lenne annak a pénznek.

2013. máj. 17. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
50%

# 6

Most bocs, de egy doboz sört sem ihat meg szegény? :(

Miért vennéd el tőle ezt az örömet?

2013. máj. 17. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!