Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Hogyan mutatkozzak be a...

Zsotya98 kérdése:

Hogyan mutatkozzak be a barátnőm szüleinek? 15/f

Figyelt kérdés
Az lenne a legjobb hogy ti hogyan mutatkoztatok be illetve hogyan akartatok !

#legjobb #barátnő #mutatkozzak #szüleinek #mutatkoztatok #akartatok
2013. júl. 1. 23:44
 1/7 anonim ***** válasza:
38%
Jó napot kívánok, Kovács Béla vagyok... örülök, hogy megismerhetem (magukat)!... hogy tetszik/tetszenek lenni?
2013. júl. 1. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Az apját üdvözlettel, tisztelettel köszöntsd, az édesanyját csókolommal és ne felejts el kezet fogni, megpuszilni őket!

Végül mutatkozz be nekik! Ne legyél tolakodó, legyél barátságos, közvetlen és segítőkész!

2013. júl. 2. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Bimsenstein béla...: )Hát hogy? Mondd meg a nevedet!:)
2013. júl. 2. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
43%
Határozottan, férfi módjára. Az apjánál a köszönés "Jó napot kívánok!", kézfogás, szemébe nézel, kicsit megszorítod a kezét, majd érthetően, tisztán mondod a nevedet. Neked kell előre mondanod, de ha ő siet vele, megvárod, míg befejezi. Anyukánál "Csókolom!" is lehet a köszönés, de a "Jó napot kívánok!" itt is jó. Kézfogás gyengéden, szorítás nélkül, a nevedet itt is érthetően. Mikor ők is bemutatkoznak, azt válaszolod: "Örvendek!", vagy: "Örülök, hogy megismerhettem!". Ez általában bejön, mert magabiztos, értelmes, jólnevelt fiatalember benyomását kelti.
2013. júl. 2. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

4: Hát nem, mert sem nőnek, sem idősebb férfinak nem nyújthat kezet.

Nem volt gyerekszobád, vagy mi?

2013. júl. 2. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Jó, lehet a "Jó napot kívánok" illendőbb köszönés, de nem gondoljátok, hogy a szimpla "csókolom" sokkal közvetlenebb, megfelelőbb köszönés? Mert szerintem az. Több szülőtől hallottam már, hogy mi az, hogy a gyerekük párja "jó napot"-tal köszönt, hisz ők nem tanárok.
2013. júl. 2. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Anyám évekig felhántorgatta,hogy az egyik haverom Jónapot Kívánokkal köszönt Neki a boltba. Nőknek csókolom! Férfiaknak a jónapot KÍVÁNOK! Senkinek nem nyújthatod a kezed. A faternak azért nem mert Ő az idősebb,Muternak azért nem mert Ő nő!A kéznyújtás afféle "elfogadom a köszönésed" ....
2013. júl. 2. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!