Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Hogy mondjam meg a legjobb...

Hogy mondjam meg a legjobb barátomnak, hogy meghízott/kövér?

Figyelt kérdés
A legjobb barátom (12/F 135cm) 3kg-ról 45re hízott, pedig nem nött. És látszik, hogy feszül rajta minden pólója, amikor tesire öltözünk, remeg rajta a zsír, oldalról is olyan a hasa, mintha lenyelt volna egy strandlabdát. De nem tudom hogyan mondjam el neki, mert ahányszor szóba kerül, hogy meghízott, ő azt mondja, hogy az csak izom. Létszi segítsetek! Köszi!

2013. júl. 3. 09:39
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
65%

komolyra fordítva, a legjobb barát azért legjobb, mert törődik a másikkal, érdekli, hogy mi van vele, igenis kell neki szólni hogy meghízott, igenis basz*gatni kell, hogy mozogjon, ne egyen annyit

10 kg-ot felszedett, ez nem alkati kérdés, hanem egyszerűen túl sokat eszik, nem mozog, stb, ezzel foglalkozni kell, és ki foglalkozzon vele, ha nem a legjobb barátja.

és már nem haragudjatok, milyen ember az aki a barátjától nem fogad el kiritikát?

mindez persze akkor hiteles, ha te nem vagy hájas

2013. aug. 20. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Köszi! Á tmentem hozzájuk nyáron as most már Meg kövérebb, as AZT mondja, hogy már csak azért is még nagyobbra akar hízni, min 60 kilóra! De szerintem ez már beteges, nem?
2013. aug. 23. 13:45
 13/16 anonim ***** válasza:

és miért akar meghizni?

te hány kiló vagy és milyen magas?

2013. aug. 29. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Én 167cm és 44kg vagyok, és azt mondja, ha folyton kövérnek hívjuk, akkor most kövér is lesz! De már most kövér!
2013. aug. 29. 19:24
 15/16 mustafa33 ***** válasza:

Te pedig sovány vagy.

Míg a kövér lefogy, a sovány éhenhal! ☺

2013. aug. 29. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%

Off: Engem sokáig az orrom miatt piszkáltak, aztán a sértődés helyett viccesen visszaszóltam, hogy "nekem legalább karakteres az arcom".

On: Ne bántsd meg, látja magát, nem zavarja, akkor téged miért zavar? Majd a rosszakarói tájékoztatják. Inkább állj ki mellette, elvégre barátok vagytok, nem?

2013. szept. 12. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!