Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerinte kövér vagyok, és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerinte kövér vagyok, és szakítani akar. A legjobb döntés volt, hogy szakítottam, ugye?

Figyelt kérdés

2 év után azt vágja a fejemhez, hogy meghíztam( 2 kilót szedtem föl), és ha nem fogyok le, akkor elhagy. Én megelőztem, és még aznap összeszedtem a ruháit és az ajtó elé raktam. Ez mind tegnap reggel kezdődött. Reggeliztünk, és azt vágta a fejemhez, hogy ne zabáljak annyit, mert már így is dagadt vagyok. Azt hittem csak viccel. De teljesen komolyan elém állt, és azt mondta, hogy már nem lát olyan vonzónak, mint annak idején, és fogyózzak. Mindig is így néztem ki, sőt, amikor megismerkedtünk 5 kg-val nehezebb voltam. Nem értem mi lett vele, semmi előjelét nem láttam, hogy baj van a kapcsolatunkkal. Minden nap szerelmeskedtünk, sokat jártunk el ide-oda, külön is, és kettesben is. Tervezgette a lánykérést, erre most ez van. Megfenyegetett, hogy elhagy, ha nem kezdek el fogyózni. Nagyon megbántott. Megkértem, hogy költözzön haza, gondolja át mit és hogyan mondta. Elmondtam neki, hogy ne reménykedjen abba, hogy visszafogadom. De iszonyatosan hiányzik, és hatalmas fájdalmat okozott nekem. Még mindig szeretem, de a haragom most erősebb. Nektek mi a véleményetek? Jól tettem, amit tettem?

Amúgy olyan alakom van, mint balról a második lánynak. 174 cm magas vagyok

[link]


2012. ápr. 16. 14:30
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
A legjobb döntés volt!
2012. ápr. 16. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
90%
Jól tetted, hogy szakítottál. Legközelebb kerüld az ilyen férfiakat!
2012. ápr. 16. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem neki más baja van,csak erre fogta rá.Nem fogadnám vissza.
2012. ápr. 16. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Jól tetted, ne is fogadd vissza! Találsz jobb pasit aki megbecsül és nem vág ilyet a fejedhez. Amúgy ez sztem csak ürügy volt neki amúgy is szakítani akart. Hajrá, jól csináltad!
2012. ápr. 16. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
98%

Nehogy visszafogadd!

Mellesleg nem vagy vékony, de elég messze vagy a dagadttól!

Szerintem nőiesen telt vagy. A férfiak zöme az ilyen típust jobban kedveli, mint a topmodell alkatot.

Csak akkor kezdj el fogyózni, ha az egészséged és a fittséged miatt teszed. Egy pasiért soha!!!


32N

2012. ápr. 16. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

ez szerintem is csak ürügy volt. És egy nagyon gerinctelen dolog a részéről.Én biztos mondanám neki hogyha vissza akarna jönni hogy növesszen egy méretet alul.

Mi lesz majd ha szülnél neki akkor terrorizálna a súlyod miatt? Szóval ez a pasi sajnos egy idióta. Más 15 kg plusz miatt nem szakít, mert szereti a párját.

2012. ápr. 16. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Kövérnek nem is érzem magam, jól érzem magamat a bőrömben. Nekem is az jutott eszembe, hogy ez csak egy ürügy a szakításra. Csak azt nem értem, hogy akkor miért bőgött, amikor elküldtem.
2012. ápr. 16. 14:39
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez csak egy kifogás volt. Én 5 killót szedtem fel, nem látszik rajtam. Barátom észre sem vette. Akkor a te 2 kilódat észrevenné? Ugyan. Kifogás... Talán talált valaki mást. Ne okold magad miatta, nagyon jól tetted, hogy te dobtad őt. :) Tőle csak jobbra számíthatsz a jövőben. :)
2012. ápr. 16. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Valszeg azért bőgött, mert a fagyi visszanyalt és nem hagytad magad megalázni. Szerintem nagyon jól tetted, bár ez a kövérség csak ürügy, két kiló pluszminusz nem látszik meg, még egy vékonyka lányon sem, de komolyan. Nem tudom valójában mi baja lehetett, de kitartás én sok boldogságot kívánok neked a továbbiakban!
2012. ápr. 16. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
igen, ha emiatt képes lett volna elhagyni, jó, ha kidobtad. Mi az, hogy feltétellel szeret hirtelen?
2012. ápr. 16. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!